Autor Wątek: Ciekawostki z niebieskiego dywanu  (Przeczytany 365802 razy)

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
@ Musza

z tym odnosnie fanned frets i wielosci producentow to moze i bym sie zgodzil, ale w kwestii tego jakiej rangi sa to producenci i jak duzi są to "gracze" na rynku to juz calkowicie inna sprawa:P poza tym target na fanned frets nie jest az taki duzy, wg mnie to dalej nisza

Z ciekawosci, bede sie czepiał i chętnie się dowiem bo gitar duzo ograles, na targi jezdzisz/jezdziles, duzo widziales to ilu takich wiekszych producentow robi FF?

Ja osobiscie nie wiem ile osob zatrudniaja te ktore ja wymienie, ale mysle ze sa to takie z ktorymi sie trzeba liczyc: poza mayo i skerevesenami to wiadomo strandberg (nie wiem na ile duza to firma w zasadzie skoro zakontraktowali Washburna do produkcji bodenow), dingwall (bardziej z basow znana, ale to tez raczej mala firma) i Greenfield (akustyki z FF jako podstawowa opcja, Andy Mckee ma od nich wioslo) dalej nie wiem kto taki wiekszy badz wplywowy - poza oczywiscie malymi firmami gdzie pracuje max 3-5 osob np Sabre Guitars, Ormsby, Daemoness, Blackmachine, Feline Guitars (z racji ze robia Blekmaszyny), Siggery i pewnie mozna by jeszcze sporo wymieniac takich malych firm
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
23775 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2008, 15:47:32
wysłana przez Tolein
1 Odpowiedzi
1148 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Mar, 2024, 09:50:02
wysłana przez wuj Bat