Autor Wątek: Animals As Leaders  (Przeczytany 87831 razy)

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
Odp: Animals As Leaders
« Odpowiedź #125 11 Kwi, 2014, 17:50:24 »
Poza kilkoma fragmentami które jak dla mnie są z dupy wzięte, o których będę chciał tu podyskutować. To cała płyta wydaję mi się być nawet ich najlepszą. W większości się zgadzam z Tobą eskejp, spróbuj ogarną poniższe fragmenty, bo jak dla mnie są już czystym wymysłem które odbiegają od reszty. Trzeba być też trochę krytycznym wobec takiego ideału (Jestę hejterę :D). Choć płyta jako całość rzeczywiście jest dość spójna.

0:49-1:00 Lippincott - ja się pytam, czy komuś się to podoba ? Oczywiście nie wszystkim się musi wszystko podobać, dla mnie to jest dziwnęę.
0:18 Physical Education ten dziwny motyw z tym staccatem, mnie on się w ogóle nie podoba, w porównaniu do większości tych czystych motywów to ten jest jakiś taki w przerwie na kawę robiony. Żeby nie było że takim hejterem jestem to cały kawałek, nie patrząc na ten motyw, jest oczywiście świetny.
0:01-0:14 intro(outro też) Crescent, mi się nie podoba, ale to może dlatego, że nie lubie elektroniki. No ale 3:06 mi się bardzo podoba, więc może jednak nie to, a 3:22 to już zajebioza totalna.

Chyba tylko to mnie tak w uszy raziło. Pozostałe, to może dwu sekundowe fragmenty których mi się nie chce szukać. I jeszcze czasem walnęli jakąś elektronikę bez sensu w tle. Ale generalnie płyta jest (choć często ludzie nadużywają tego słowa) genialna i za dużo by gadać o tym co tam się podoba, bo jest to prawie wszystko oprócz tego o czym pisałem.
Panowie zdecydowanie dali radę oczekiwaniom.
.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
40 Odpowiedzi
9415 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Sie, 2012, 18:48:23
wysłana przez majkelk
0 Odpowiedzi
996 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Maj, 2013, 09:45:09
wysłana przez tomus