Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 489764 razy)

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
A ja właśnie słyszałem, że obie gry robią dwie oddzielne ekipy i przesunięcie Wiedźmina miało nie mieć wpływu na Cyberpunk. No cóż, niech dłubią ile trzeba, to samo Watch Dogs - wolałbym, żeby dłużej do tego przysiedli i wyszło super, niż spieszyli na deadline i zrobili jedynie dobrze.

Ale ekipa Cyberpunka jest znacznie, znacznie mniejsza. Podejrzewam, że jak przesuną siły na CP, to zaczną pojawiać się jakieś materiały, a póki co jest totalna cisza. Ja to rozumiem tak, że oni sobie tam powoli dłubią tego cyberpunka, a jak w Wiedźminie zostanie tylko tłoczenie płyt to ruszą z kopyta. Mogę się mylić, bo dawno z ludźmi z cdpr nie gadałem, nie siedzę już w tym temacie jak kiedyś, ale tak na czuja bym zgadywał.

Jak prezentowali swoją strategię na przyszłość jakiś czas temu to była mowa o jednym dużym tytule na rok.

Faktem jest, że mają już zrobiony silnik do otwartego świata, więc teoretycznie spora część pracy będzie gotowa i będą mogli się skupić na robieniu gry.

Nie słyszałem o tym CyberPunk... Ale wieje Dishonored w przyszłości ;)

Czyli będzie zajebongo :D

Ja bym z dishonored nie skojarzył, bo dishonored z RPG wiele wspólnego nie ma...