Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 312981 razy)

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Możesz popatrzeć na Yariski. Do 20k zł znajdziesz kilkuletni egzemplarz. Obecnie wożę się wersją z 2004 r z silnikiem 1.0 i jak na moje potrzeby (codzienne dojazdy do pracy, ok 12 tys. km rocznie) jest świetna. Jedyne czego mi brakuje to klima (mam podstawową wersję) i lepsze wyciszenie kabiny (odczuwalne przy paru godzinach spędzonych na autostradzie/ekspresówce; nie wiem jak to wygląda w nowszych modelach). Plusy to: przyzwoite spalanie nawet bez gazu - całkowita średnia wychodzi mi podobnie jak kumplowi z matizem, czyli ok. 7.1l (głównie miasto, czasem trasy), niska awaryjność (przez ostatnie 3 lata jedyne co było robione to wymiana klocków i tarcz, oraz spawanie skorodowanego mocowania tłumika), tanie części (zamienniki), niezła ładowność jak na tak nieduże gabaryty. Można nim trochę pocisnąć, nawet w wersji 1.0 przyspieszenie ma przyzwoite (przynajmniej przy niższych prędkościach), więc większe silniki dadzą więcej radochy.
Corolki, jak napisał Commelina, też są warte uwagi.
Suto wędlin kładź na chleb