Ankieta

Jak ruskie wejdą do Polski, to:

chwycę za karabin (jak mi go dadzą) i jak trzeba będzie to zginę za Ojczyznę
3 (5.9%)
będę trzymał kciuki za naszych żołnierzy sprzed kompa
7 (13.7%)
to Ja chcę wejść do ruskich
14 (27.5%)
nie utrzymam karabinu, ale będę walczył drewnianym patykiem
2 (3.9%)
przeniosę se centrum dowodzenia do rejonów ze zdrowszym klimatem
25 (49%)

Głosów w sumie: 48

Autor Wątek: Jak ruskie wejdą do Polski  (Przeczytany 11707 razy)

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Odp: Jak ruskie wejdą do Polski
« 11 Mar, 2014, 12:37:54 »
Przepraszam za to co teraz nastąpi. Stachu, wystawiaj papę. Dostaniesz w nią z rozbiegu. Kopniakiem. W potylice. Z ćwierćobrotu.

Dlaczego w tym kraju każdy ulega narodowym fobiom i pogłoskom? Gdy ktoś zagra wsiadanego to Polacy już gnają do koszarów.
Przykro mi - Kresów nie mamy  aby cwałować koniem. Koni też nie mamy, koszar również. Ułanami z okresu dwudziestolecia nie jesteśmy. Wcale nie jesteśmy silnym państwem. Pierdolenie o tym, że "hurr jak ruscy wejdo durr" zawsze przywodzi mi na myśl wąsatego Janusza albo Mirka, w poplamionym podkoszulku z Żubrem w łapie, kanapowego politologa, kryminologa, socjologa, inżyniera, komandosa, historyka i kurwa weterana wszelkich wojen.
Stachu, wykazałeś się głupotą. Większość Polaków wykazuje zidiocenie w tym temacie. Ruscy nie mają czego tutaj szukać. Jeśli chcieliby nas zniszczyć - odetną gaz. I dadzą nam kopa za kretynizm większości rodaków, na co się nie zgadzam ale jest demurkacja, nie xD ? Pierdolony Janusz czy Irenka mogą krzyczeć "Wolna Ukraina" albo mało - skandować hasła banderowców.
I przez takich ludzi, w głównej mierze polityków, Ruscy przytną nam ceny gazu. Podwyższą znaczy się i już będziemy piszczeć.
Święte oburzenie! Pieprzeni hipokryci.. Zapomniał naród pomarańczową rewolucję? Pomaganie swołoczy - swołocz nawet dziękuje nie powiedziała. Do normy wróciło, Ruscy dali nam kopa w dupę za pomoc. Amen. Będzie tak samo.
Ale nie, ja jestem faszystą, nie? Bo głoszę coś, co nie przystaje z główną linią epopei narodowej - mesjasza Europy. Tfu! Biedaka kurwa i pośmiewiska Europy.

Przejdźcie się po ulicach, spójrzcie w twarze ludzi - tam znajdzie się odpowiedź jak jest w tym kraju.

Rosja zgarnie Krym a potem wschodnią. Unia NIC nie zrobi, bo rządzą tam państwa Starej Europy.
Państwa te wiedzą, że z Rosją się nie gra bo ma surowce energetyczne bardzo potrzebne Europie. Niemcy są PARTNERAMI Rosji, dogadują się co jest katastrofą dla Polski. Dwaj zaborcy do spółki? Nie wróży to ładnie, co?
Stany też nic nie zrobią. Obama to pizda, ciota bez jaj. Ma ogromne możliwości w polityce zagranicznej ale jest pizdą.
Najgorszym prezydentem USA. I Stany nie zrobią NIC, dosłownie NIC. Dziwie się, że chłopaki z Teksasu go nie odstrzelili ale to kwestia czasu - i dobrze. A za gardłowanie polskich "polityków" (chociaż bardziej pasuje słowo szmaty lub dziwki) podsycając narodowe obawy i grając wsiadanego, powinno sądzić się za zdradę kraju. Polskie służby specjalne nie uwolniły się od rosyjskich wpływów, wykładowca( kmdr w stanie spoczynku) który swego czasu pływał jako daleki zwiad i pracował z tzw. dwójkarzami, powiedział aby poczekać jeszcze  5-10 lat z kandydowaniem do tych służb.
Informacyjnie pod względem zabezpieczenia informacji i cyberprzestrzeni świecimy jak choineczka w Wigilię.
Armię się rozwala.

Jeśli się nie znacie, nie interesujecie i nie obserwujecie szachownicy jaką jest Świat, nie znając przy tym zależność, figur i możliwości - łaskawie i za przeproszeniem: zamknijcie swoje zaściankowe mordy.
Nic się nie stanie, Ukraina jest sprzedana. Nas też sprzedadzą jeśli będziemy zbyt niewygodni. Tak jak było to przed i w trakcie II WŚ.
« Ostatnia zmiana: 11 Mar, 2014, 12:41:52 wysłana przez Gveir »
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy