Autor Wątek: dobry lutnik Warszawa do grzebania w ósemce  (Przeczytany 16795 razy)

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
ja również jak Gveir nie polecam Tomoguitars:

rysy na progach (rzekomo tylko spolerował), ślady żywicy i rysy na gitarze (żywicę/klej doczyściłem, część doczyścił Tomo, bo wróciłem do niego z reklamacją, z rysami już niestety zostałem), miał być zrobiony pełen setup - most, menzura, akcja strun, wysokość haltera, miał zamontować killswitch, oczywiście nie zrobił nic z tego co wymieniłem. 4 tygodnie czekania, jedyne co zrobił to wklejenie mocowania trzeciejj śruby mostka fixed w RGA8 - to zrobił dobrze, ale jak sam przyznał na ostatnią chwilę, tylko - jak sam mówił - rzeczy z klejeniem oddaje "swojemu człowiekowi" więc ciężko mi go w tym zakresie polecić.

Generalnie - niestety - bardzo niefajne wrażenie na koniec, sposób traktowania Klienta, niesłowność, niefachowość.

Mulat - dla kontrastu - normalny koleś, kojarzę go jeszcze z czasów gdy pracował u Witkowskiego. Bez gadania pierdół, bez czarowania, bardzo konkretna rozmowa. Bez paranoi, że nasłał mnie inny lutnik z problematycznym wiosłem. Na czas. Zrobił wszystko jak chciałem i jestem mega zadowolony - zawiozłem mu dwa wiosła jesienią (RGA8 na ratunek po Tomo i potem Ironlabela7).

Tomo kusi tym, że jest blisko, sam na to poleciałem. Nie ma możliwości wyegzekwowania od niego ani terminu ani jakości. Zresztą - zanim pojechałem do Tomo, to czytałem opinie o nim i myślałem - e - trafił na jakiegoś oszołoma czy kilku oszołomów. Zweryfikowałem - w ciągu ustatnich 15 lat nie trafiłem na taką akcję jak z Tomo (to powyżej efekty akcji a nie jej przebieg) w żadnej branży.

Gdyby Gveir nie napisał swojej - olałbym relację tego doświadczenia z Tomo, ale widzę że progi z rysami to specjalność Tomoguitars.

PS. Tomo, to wszystko spisek, wszyscy są agentami Przybylskiego! Ja najbardziej, bo jeszcze u niego nie byłem.

Gveir - nie zauważyłem, że pytałeś o namiary do Tomka Mularczyka - aktualny telefon to 600-244-927. cena - to już podpytaj sam.
« Ostatnia zmiana: 24 Sty, 2014, 21:22:02 wysłana przez y »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
3784 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Kwi, 2010, 14:35:06
wysłana przez maarioo
26 Odpowiedzi
20606 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2011, 11:16:17
wysłana przez p0ison
14 Odpowiedzi
7224 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Mar, 2012, 00:14:44
wysłana przez lupus
7 Odpowiedzi
5107 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lip, 2013, 12:58:28
wysłana przez SevenSix
6 Odpowiedzi
4517 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Cze, 2014, 16:47:07
wysłana przez Gutek