Autor Wątek: Vexing Question klip/muza do oceny  (Przeczytany 23275 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Vexing Question klip/muza do oceny
« 18 Gru, 2013, 23:35:17 »
za 4 podejściem przesłuchałem od początku do końca. Jest 6 riffów, z czego 3-4 są praktycznie takie same. Zaznaczam ze odsłuchiwałem na monitorach studyjnych. Tak więc jeśli chcesz opinii oto ona:
Kompozycyjnie kawałek jest nudny jak flaki z olejem. Sekcja rytmiczna po prostu leży: bas gra praktycznie nuta w nutę to co gitara, perkusja jest nudna i zupełnie nie tworzy napięcia, wręcz na dłuższą metę drażni. Można było podstawić gotowy preset z jakiegoś starego Digitecha RP50 i efekt byłby bardzo podobny, z tym że lepszy.
Do tego dodajmy werbel, który wkurwia i jest za głośny.
Gitara nie ma poweru i skwierczy w górze. Riffy sprawiają wrażenie wymyślanych na siłę, są nieciekawe, zupełnie nie rozbudowane. O brzmieniu nie będę nic pisał, bo zostało już napisane przez Omleta
Wokal jest śmieszny. Idzie całość na jedno kopyto i strasznie duka. Mam wrażenie że zaraz zacznie napierdalać trzynastozgłoskowce m. Co zapamiętałem z tekstu? Że jest o pieleniu działki.

Myślę że nie na miejscu jest tu wyciąganie Satrianiego, bo nawet jeśli chciałeś tym zażartować, to miej na uwadzę, że Satriani w jednym takcie zawiera więcej dźwięków niż wy w całym kawałku.

Aha, ujęcie stojącej jak pale w morzu publiki (ile ich tam było? 15?) to po prostu mistrzostwo :D
B ( o ) ( o ) B S

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
1237 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Gru, 2009, 23:39:45
wysłana przez RadomirRadke
4 Odpowiedzi
2232 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2011, 20:00:07
wysłana przez Zomballo
0 Odpowiedzi
787 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lip, 2012, 01:11:07
wysłana przez loaded11
11 Odpowiedzi
1963 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Kwi, 2014, 21:57:03
wysłana przez lupus
10 Odpowiedzi
3343 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sty, 2018, 13:56:07
wysłana przez Bjørn