Autor Wątek: Vicol - Before Beast Invasion  (Przeczytany 11598 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Dobra, sącze wino, mam chwile spokoju to i mam nadzieje ze na spokojnie jeszcze raz specjalnie dla Radssona
1) Wystarczająco wiele razy przyznałem Tobie rację odnośnie uwag merytorycznych dotyczacych tematu topiku.

2) Zalajkowałem vicola tekst, gdyż nie ma dislajków. Zatem nie było to ze tak bardzo jestem za tym co Vicol napisał a zdecydowanie przeciwko temu bys nawet w dobrej wierze proponował zamykanie watku. Coś jak moje ostatnie głosowanie nie za PO a przeciwko PIS .

3) W postach które wykasowałeś zdawałeś sie być kulturalny i na poziomie, tutaj pojechałeś szyderą , i wycieczkami osobistymi a wiesz jak to działa. Popusciły Tobie hamulce i wychodzi jak wychodzi. I znowu Vicol ładnie to ujął nie wmwiaj nam własnych emocji bo na to właśnie wyszło.

4) Niegdy nie byłem na tym forum anonimowo ani inblanco :P  Mam swiadomośc, ze nie mogę mieć rozdwojenia jaźni i rżnąć głupa tekstami, ze teraz to było nieoficjalnie a teraz jest oficjalnie, za stary na to jestem. To zdecydowanie nie musi obowiązywać chłopaków choć powinni mieć tego swiadomość.
Rady z zewnątrz są czesto bardzo cenne i nie mam problemów z przyjmowaniem ich.... no może czasami tak ;)

5)  Na tym koniec, szanując siebie, nie zamierzam więcej sie tłumaczyć ze nie jestem wielbłądem .
« Ostatnia zmiana: 09 Lis, 2013, 22:20:40 wysłana przez commelina »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
44 Odpowiedzi
24334 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Cze, 2011, 13:20:34
wysłana przez Maciek
22 Odpowiedzi
4304 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Wrz, 2012, 21:41:36
wysłana przez Matt-Carnage
10 Odpowiedzi
5122 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Maj, 2013, 12:50:53
wysłana przez Edlin
13 Odpowiedzi
6635 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2013, 15:05:04
wysłana przez Rot
GGD Invasion

Zaczęty przez sibi00 Software

0 Odpowiedzi
3746 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Mar, 2019, 15:16:05
wysłana przez sibi00