Autor Wątek: Orange Crush 20L  (Przeczytany 10500 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Orange Crush 20L
« 21 Sie, 2013, 17:01:08 »
Witam forumowiczów. Chcę sie odnieść do w/w omawianago piecyka Orange 20L, jako wzmacniacza do muzyki metalowej.  Aby piecyk  zabrzmiał fajnie, nie dusił sie i miał mięsiste brzmienie,  używam multiefektu LINE-6 floor pod. Na piecyku ustawiam czysty kanał, jednocześnie głośnośc kontroluję na piecu.  W LINE-6 głośność robię na około 70-80 %. Uzyskane brzmienie bardzo mi się podoba, jest selektywne i czadowe. Wbudowany crush - efekt w piecu nie do końca mi przypadł do gustu - nie jest po prostu przeznaczony do muzyki metalowej.  Chcę tu zdementowac poprzednie posty, że Orange 20L to pierdziawka. Z owego comba przy mądrym ustaieniu, mozna wydobyc naprawdę fajne brzmienie.  Daje dla piecyka 10 na 10(!!!) . Omawiany patent tyczy sie tylko domowych warunków. Na próby czy na koncerty proponuje zaopatrzeć sie w piece lampowe oczywiscie firmy ORANGE. Pozdr.

Nie to forum.

Jak nie te forum. Z księżyca spadłeś????????? . Nie rozumiesz treści???
P.S. Masz złą skłądnię - pisze się - To nie te forum.

Heh, bo ty masz dobrą... Mistrzu mowy polskiej.

PS. Normalnie mam gdzieś takie przepychanki, ale "chamstwa nie zniese".

PS2: I korzystając z okazji, oraz robiąc malusieńkiego offtopa za którego przepraszam - odniosę się do jednej kwestii która mnie nieco razi. Zauważyłem, że grono "starszych stażem" juserów bardzo lubi od czasu do czasu dojebać słownie jakiemuś nowemu - a bo dlatego że popełnił jakiś błąd, albo faux pas , ale częściej - bo tak, bo mi wolno. A mimo wszystko nie można nowemu forumowiczowi odmówić prawa do tego żeby czegoś nie wiedział, lub żeby poczuł się "jak u swoich". Ja wiem - miło jest dbać o poziom merytoryczny forum, ale można to robić bez obcesowych, czy wręcz chamskich form. Żeby nawracać, nie trzeba od razu palić na stosie. I nie mówię o tym że zwracanie uwagi to coś nieodpowiedniego, bo to jest jak najbardziej dobre i pożyteczne - czepialstwo w stylu "bo jestem w chuj mondry  i mam pińcet postów" to trochę lipa.  No chyba że ktoś ma problem z małym sisiorem - wtedy sprawa jest dla mnie jasna i całkowicie zrozumiała ;) Może będzie niepopularne to co napisałem, ale coś takiego po prostu widać.. Niestety. I żeby nie było - nie mówię teraz o Stivo ;)  Dziękuję za uwagę. Buziaki :* :* :*
« Ostatnia zmiana: 21 Sie, 2013, 17:45:36 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
22 Odpowiedzi
12743 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2011, 06:33:32
wysłana przez sify11
Orange PPC412

Zaczęty przez Maro « 1 2 » Wzmacniacze i kolumny

28 Odpowiedzi
15881 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lis, 2013, 17:59:31
wysłana przez Mr.Pineapple
3 Odpowiedzi
3219 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lut, 2013, 20:37:25
wysłana przez Marency
6 Odpowiedzi
1970 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Cze, 2011, 18:39:34
wysłana przez valentine