Autor Wątek: Problem z piskiem  (Przeczytany 2522 razy)

Offline Amok

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 66
Odp: Problem z piskiem
« 15 Sie, 2013, 22:32:26 »
Odświeżam temat, bo już mnie coś strzela z tym piskiem. Teraz dokładnie naświetlę sprawę. Tak jak wcześniej pisałem pisk pojawia się większym nasyceniu i teraz parę ciekawostek. Próbowałem podłączać dwie inne gitary, tyle że z aktywnymi przystawkami i na obu pisku nie było. Tak więc oddałem gitarę do lutnika, żeby przy okazji szlifu progów zajął się elektroniką. Polutował ją całą na nową, bo myślałem, że może jakaś luźna masa się zrobiła, ale niestety zabieg NIC nie pomógł. Ostatnio zrobiłem test, w którym to zostawiłem po prostu wtyknięty sam kabel bez gitary i wtedy podkręcić boost, pisk na samym kablu też się pojawił. Można by powiedzieć, że wyelminował czynnik gitary, ale wtedy pojawia się pytanie dlaczego na mojej piszczy na tamtych nie. Do tego ostatnio wpiąłem swoją gitę w dwa różne MG i tam również piszczało. Tak więc wszystko mi piszczy, a ja nie wiem gdzie szukać problemu. Ostatnie co wpadło do głowy, do tego najbardziej trywialne, to że może lampy są już jakieś nie halo, tylko wtedy moi kumple od mg też muszę mieć zwalone lampy. No i do tego wszystkiego czy zużyte lampy mogą z jednymi gitarami reagować tak, a z drugimi inaczej?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
15 Odpowiedzi
8203 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Mar, 2009, 20:13:25
wysłana przez Musza
18 Odpowiedzi
10165 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Gru, 2008, 19:41:14
wysłana przez johnny_ibz
4 Odpowiedzi
2665 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Gru, 2008, 23:43:01
wysłana przez sic
10 Odpowiedzi
7845 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Mar, 2009, 10:52:22
wysłana przez Musza
17 Odpowiedzi
4425 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lip, 2018, 11:19:03
wysłana przez OMSON