Autor Wątek: Koszulki sevenstring.pl -plan pięcioletni, z zakończeniem planowanym na ok 2020  (Przeczytany 140528 razy)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Dobra, czyli kiedy?

Około tygodnia, maksymalnie dwóch.

Jako, że właśnie mijają dwa tygodnie od mojego posta - apdejt (dopiero teraz jakieś konkrety, bo przez tydzień mój mail nie mógł dojść do odbiorcy...):

Okazało się, że wg wykonawcy koszulki szyte oraz farba podrożały do tego stopnia, że musielibyśmy zamówić sto sztuk, żeby cena pozostała ta sama, inaczej się zwyczanie nie opłaca. W tym wypadku, mam do wyboru albo zwrócić Wam wszystkim kasę albo przerzucamy się na opcję koszulek gotowych. Aktualnie cisnę ten drugi temat i jeśli wszystko się uda, to jedynie wzór słupów będzie lekko ucięty po bokach (nie do krawędzi koszulki jak na wizce). Tylko wtedy będę miał do oddania każdemu jakieś 7zł od koszulki, bo jest to tańszy wariant. W tym wypadku proponowałbym albo domówić za to jeszcze koszulek na handel tu na forum i wpływy przeznaczyć na przykład na utrzymanie serwera albo po prostu przelać całą tę kasę Harvestowi również na cele forumowe. Co o tym sądzicie?

Domyślam się, że niektórym już się nie chce czekać, sam jestem bardzo niezadowolony, że jeszcze tych koszulek nie ma, a na dodatek "nagle" okazuje się, że zmieniły się koszta w szwalni. Jednakowoż, bardzo nie chciałbym całej sprawy odwoływać i osobiście jestem za tym, by to dalej drążyć.