Autor Wątek: Frotki, rzepiki, koraliki  (Przeczytany 18122 razy)

Offline Piotrucci

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 4
  • practice makes perfect
Odp: Frotki, rzepiki, koraliki
« 09 Lip, 2013, 18:12:51 »

Wg mojej żony tyłek mam niezły, natomiast mentalny przerób wiadomości bezwartościowych faktycznie jest tam ogromny.
[/quote]

Dodałbym : oraz wiadomości sprzeczne Twoim poglądom
Jeśli chodzi o Twoją wypowiedż to ona nie jest sprzeczna z moimi poglądami , gdyż jest okrojona w swej istocie.  Jak sam twierdzisz nie masz pełnego rozeznania w przydatności takich szmatek frotek, a wysmiewasz, bo wg mnie wyśmiewasz, coś czego  nie używałeś, no to jak można traktować taką wypowiedź poważnie. Jesteś dla niektórych grającym autorytetem forumowym ( może tutaj mniej ale na pigmeju na pewno )  a dajesz nie do końca sensowne informacje podpierając sie idolami. Sorry bez urazy ale to jest dla infantylne.

Napiszę jeszcze raz bo widze, że sie komplenie nie rozumiemy :) Wyraziłem swoje zdanie na temat frotek i specjalnie dopisałem, że to nie jest złośliwe, by ktoś kilka postów niżej nie pisał tak jak Ty teraz, że go wyśmiewam. Jeśli chciałbym kogoś wyśmiać zrobiłbym to na pewno inaczej. Pełnego rozeznania nie mam, bo nie miałem nawet nigdy w łapie gitary 8 strunowej. Wszyscy gitarzyści, których oglądałem lub miałem okazję spotkać uzywali frotek na szóstkach i dokładnie wiem po co je mieli , ale mam prawo chyba powiedzieć, że czegoś takiego bym na gryf nie założył prawda? Bez względu na to jak bardzo jest to przydatne...Napisał em już wyżej, grasz tak, podoba CI sie, pomaga to graj, tak samo Lothar i reszta użytkowników tego forum z frotkami :)