Autor Wątek: Vincent Black  (Przeczytany 2074 razy)

Offline Stringer

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
Odp: Vincent Black
« 27 Cze, 2013, 07:21:32 »
hihu, masz siedem strun.. ło qrva... coś Ci powiem ale mnie nie zdradź: ja tyle nie mam... a wokalistkę mógłbyś pokazać
btw: co to za zwierzę na Tiszercie?
Bafomet zawierający w sobie bardzo głęboką symbolikę (zapomnij o chrześcijańskim szatanie, to nie o niego chodzi). Konkretnie to koszulka z okładką albumu Zos Kia Cultus (Here and Beyond).

EDIT: Taki mały offtop co do siódemek. Nie chciałem mieć ograniczonego zakresu wysokich dźwięków, jak to jest w przypadku przestrojonej w dół szóstki (chociaż na razie i tak nie korzystam za bardzo z najwyższej oktawy). Nie ma też problemów z regulacją mostka (w wielu szóstkach za mały zakres regulacji dla najgrubszej struny). No i ten "Szekterek" ma dłuższą skalę co też jest dla mnie dużym plusem ze względu na brzmienie i lepszą intonację. Wcześniej pykałem na szóstce w A# i jestem teraz bardzo zadowolony w związku z przerzuceniem się na siódemkę (głównie dlatego, że nie trawiła tych grubych strun, nie trzymały na niej stroju a teraz w standardzie stroi jak marzenie). Podsumowując jak ktoś chce to i na szóstce może "dropić" do woli (mostek zawsze można w końcu wymienić albo przesunąć) ale jednak siódemki (także barytony i inne takie) są mniej kłopotliwe w tym przypadku.
« Ostatnia zmiana: 27 Cze, 2013, 10:18:16 wysłana przez Stringer »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
2167 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2008, 21:01:34
wysłana przez nikt
9 Odpowiedzi
3003 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Wrz, 2009, 17:19:07
wysłana przez Drevniak
7 Odpowiedzi
4263 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Wrz, 2011, 10:53:36
wysłana przez sebasw
1 Odpowiedzi
1786 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Mar, 2012, 10:47:47
wysłana przez admaxo
9 Odpowiedzi
6656 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lip, 2017, 16:30:38
wysłana przez wuj Bat