Autor Wątek: Wysrałem pierdolnik dla zespołu  (Przeczytany 1222 razy)

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Odp: Wysrałem pierdolnik dla zespołu
« 30 Maj, 2013, 21:14:33 »
jezeli chodzi o muzyke to niektore patenty fajnie, ale generalnie tak jak gizmi zauwazyl zbyt randomowo i nie buja

dalej czesto gitary nie chodza rowno ze soba w gęsciejszych momentach (sciezka lewa z prawa), tam kolo 0:40 to jest bas ktory slychac? taki zjazd w dol i potem jakis przydzwiek, bas generalnie jest za cicho jak na moj gust i na moje ucho nie grzmi jak nalezy, pokombinuj z dwiema sciezkami jedna z kompresja, druga bez i moze jeszcze jakis overdrive daj,


a jeszcze takie wrazenia mialem po odsluchaniu kawalka z linka na soundcloudzie: odnosnie perki, werbel jest jakis taki plaski, papierowy, blachy niektore za glosno (zwlaszcza hihat),  stopa brzmi masywnie ale jest bardzo ciemna, schowana

odpalilem dropboxa i jest niby lepiej, ale dalej popracowalbym nad blachami, no i perka jest za sucha, odstaje za bardzo

moge sie mylic bo nie jestem mocno doswiadczony w miksie, ale takie sa moje odczucia

||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
1393 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Gru, 2009, 09:30:32
wysłana przez stasiekmylyludzie
14 Odpowiedzi
2588 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sty, 2013, 23:08:57
wysłana przez Palomir