Autor Wątek: Zestaw do ćwiczeń, atlas, coś takiego...  (Przeczytany 8623 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Ja bym tam sie poprostu wybral na silke i tyle :) sam sie wybieralem przez trzy lata(obecnie zawiesilem, ze wzgledu na troszke inna dzialalnosc fizyczna i na silke nie mam juz czasu ani tym bardziej sily - a szkoda bo bardzo to lubilem)

To co wuj bat radzi, to jest jeden ze sposobow, ale ogolnie bardzo ogolnorozwojowy.(chociaz na Twoim miesjcu polecial bym z jakims trenigiem AB AB, albo 3 razy w tygodniu po dwie grupy miesniowe + brzuszki po kazdym trenigu, eventualnie 6 weidera jak chcesz ze kaloryferek podrzezbic), ale ja i tak radzil bym sie na poczatku zmiskowac, a potem rzezbic. Nigdy nie udaje sie przybrac czysciutka masa miesniowa, a w aeroby i redukcje i tak trzeba sie bawic. Jak sie nie zmiskujesz, to nie bedziesz mial czego rzezbic. Zreszta niektorym ciezko jest przybrac masy miesniowej, i typowa masowka(z lekko zmodyfikowana dieta), skutkuje u nich zrobieniem niezlej rzezby. Tak samo nie zrobisz sobie sily, jezeli nie bedziesz mial sporych ciezarow, ale zeby robic sile, trzeba wiedziec jak wykonywac poprawnie technicznie cwiczenia, bo niezle kuku moze byc.





Jezeli chodzi o kupowanie, to sam kupil bym uzywany zestawik - laweczke, sztange, mala sztange + gryfiki do chantli i do tego ze 100kg obciazenia na poczatek. Zrobisz tym wszystko co bedziesz chcial i zrobisz to dobrze. Jak nie chcesz wydawac 5 albo 6 stowek(bo za tylke da sie juz kupic taki zestawik na allegro) odrazu to idz na silke. Silka ma jeszcze jeden plus, jak sie juz tam wybierzesz to robisz trenig jak nalezy. Cwiczenie w domu wymaga ogromnego samo zaparcia, i albo trzeba byc doswiadczonym cwiczacym(zeby sie nie zrazic, bo czasami sa spadki formy i nasze starania daja niewiele) albo miec cholernie mocny charakter. No i poza tym zestaw cwiczen z racji ograniczonego sprzetu i braku wyciagow jest okrojony.


Jezeli chodzi o plany trenigowe i porady to odwiedz sfd.pl i kfd.pl. Mysle ze cos tam dla siebie wybierzesz. Jezeli chodzi o poprawne wykonywanie cwiczen, to sa atlasy internetowe, gdzie mozesz sobie wszystko zajebiscie zobaczyc. Pozdro
« Ostatnia zmiana: 06 Sty, 2009, 15:20:10 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !