Autor Wątek: Debiut Materii  (Przeczytany 9601 razy)

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Odp: Debiut Materii
« Odpowiedź #25 14 Mar, 2013, 10:59:29 »
W chuj przeszkadza moim zdaniem fakt, ze nagrywa dwóch róznych gitarzystów na dwóch róznych wiosłach - nie jestem w stanie tego słuchac na słuchawkach bo mam wrażenie ping ponga.
;/
To se słuchaj w mono.

A ja jestę fanę takiego autentycznego podejścia do nagrywek. Dużo trudniej jest zrobić to dobrze i zajmuje to w chuj więcej czasu niż dzielenie się utworami/riffami i klejenie kawałków fraza po frazie z identycznym soundem i feelingiem na wszystkich trackach. A tu wyszło to wręcz zajebiście. Owszem, słychać różnice git na kanałach ale jest naturalnie równo. I co najważniejsze: chłopaki na koncercie grajo też zadziwiająco równo. Mimo tej całej ilości browara jaką w siebie wlewają przed występę i pojebanej choreografii jaką odpierdalają. A słuchanie muzyki tylko dla mikroedycji i pałowania się produkcją jest po prostu w chuj smutne i bardzo dalekie od idei rokendrola. Potem powstają takie smętne wymuskane w studiu projekty, które nie dość, że na live stojo jak te kołki, to jeszcze grajo z plejbeka.

Masz mój miecz.

Ja oczekuje od koncertu rozpierdolu a od nagrania życia. I zajebiście mi się podoba, że w całkowicie hejtowanym przeze mnie gatunku ktoś nagrał to własnie w ten sposób. Słychać, że grają to żywi ludzi, a nie kurwa gówniane nagrywanie po 2 sekundy czego osobiście nie trawię. A Materia to chyba pierwszy około djentowy zespoł którego nie będę hejtował. Na koncert w krk tez pójde. I chuj.
« Ostatnia zmiana: 14 Mar, 2013, 11:01:09 wysłana przez Maciek »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
11 Odpowiedzi
3104 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Paź, 2010, 16:45:40
wysłana przez domas
14 Odpowiedzi
2428 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2012, 11:04:16
wysłana przez commelina
5 Odpowiedzi
2967 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lut, 2013, 22:30:02
wysłana przez OfensywnyRondel
18 Odpowiedzi
2956 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Kwi, 2014, 14:34:24
wysłana przez Amal_68
25 Odpowiedzi
3606 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Sty, 2015, 17:42:20
wysłana przez SWK.LethalInjection