Autor Wątek: Monuments i ich "kszt"  (Przeczytany 12767 razy)

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Odp: Monuments i ich "kszt"
« 28 Lut, 2013, 16:19:52 »
Grać dobrze technicznie, czysto tłumię też, ręce mam skoordynowane. Nie mogę już zrobić nic więcej, chyba że przyłożę jeszcze kutasa do strun.. Tak jak panowie na górze napisali chodzi o sprzęt dobrą bramkę i dużo lepszą lampę albo jakąś kochę z przykurwem o konkretnie dopasowanym paśmie. Być może mam też za luźne struny trochę, ale główny powód jest wyżej. Jeszcze tylko pytanko co do tego mają pupy? (active-passive) 

Vicol zacną prawdę powiedziałeś ale tych obelg na djent nie zdźierżę :d w studiu można robić cuda faktycznie ale wątpie żeby kszt było sklejone perwersyjnie studiu, nie da się tego wypolerować na chama w cubasie czy innym programie czego byś nie robił, tzn da się ale myślę że każdy co chodź trochę chociażby był przy masteringu słyszy że to lepione a tu nie odczuwam takiego wrażenia. po 2gie ile to jebania z tym by było żeby każde kszt wypolerować. Pozdro i dzięki za odpowiedzi






Jest taka niepisana zasada, że jak ktos twierdzi ze gra dobrze technicznie i czysto to na 99% tak nie jest.

A co do klejenia w studio - najwyraźniej nie masz zielonego pojecia jak wygląda praca w studio przy nowoczesnym metalu.


EDIT: nie implikuje tym twierdzeniem, że John Browne nie potrafi grać. Wrecz przeciwnie - uwazam, ze jest zajebisty.
« Ostatnia zmiana: 28 Lut, 2013, 16:25:02 wysłana przez Lothar »
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
6316 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lip, 2008, 14:20:40
wysłana przez Dexterek
25 Odpowiedzi
25201 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2010, 12:45:40
wysłana przez mondomg
3 Odpowiedzi
4598 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sty, 2010, 22:34:41
wysłana przez theremin
9 Odpowiedzi
5420 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lip, 2010, 22:26:56
wysłana przez Vertigo
7 Odpowiedzi
8761 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2010, 15:02:14
wysłana przez Budzan