Autor Wątek: Aktualny G.A.S.  (Przeczytany 2511135 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7950 17 Sty, 2013, 09:50:35 »
Połączenie jeansy+marynarka to dla mnie coś okropnego i niezrozumiałego, choć już przywykłem do widoku tak ubranych kolesi. Ogólnie mieszanie stylów eleganckiego z casualowym jest dla mnie czymś okropnym i niezrozumiałym (z wyjątkiem połączenia jeansy+koszula, ono w niektórych sytuacjach jest spoko). A sztruks pod dowolną postacią i w dowolnym połączeniu jest dla mnie przea-absolutnie-obrzydliwy zarówno z wyglądu, jak i w dotyku ;) No ale to ja.

Ale dość już o tym, wiedziałem, że jak zacznie się o tym gadka, to będzie shitstorm. I swoją drogą chciałbym zauważyć, że nie ja zacząłem, a jak już wyraziłem moje... radykalne ;) poglądy, to też niektóre wypowiedzi 'drugiej strony' mógłbym uznać za obrażliwe, tylko ja nie łapię butthurta od takich rzeczy ;)

Ja nie wiem co wy macie za problemy z chowaniem tych słuchawek, zwłaszcza w podróży, gdy ma się zawsze jakąś torbę/teczkę/plecak/cokolwiek ;) naprawdę wymyślacie w tej kwestii co najmniej tak samo, jak ja wybrzydzam w ciuchach i pół-żartem-pół-serio hejtuję niektóre 'style'.
« Ostatnia zmiana: 17 Sty, 2013, 11:06:06 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: