Autor Wątek: Aktualny G.A.S.  (Przeczytany 2506727 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7950 16 Sty, 2013, 16:59:02 »
Jak już mówiłem, X lat laziłem ze słuchawkami na szyji niemalże wszędzie poza domem (w tym i do urzędów) i nie było problemu. A wręcz zawsze lubiłem nosić słuchawki na szyi, jest to swoisty element imidżu, prawie, że ozdoba :D

Co do kwestii modowych, bo tu się szykuje powoli idiotyczna gadka ;) o gustach się nie rozmawia. Opieszę tylko, co ja myślę:
- z marynarek uznaję co najwyżej jeansowe/denimowe/chujjaktozwał, a te nie wykluczają cienkiej bluzy/longsleev'a z kapturem pod spodem. Wszelkie inne marynarki, ze sztruksowymi (rzyg) i garniturowymi (w kombinacji z czymkolwiek, co nie jest garniturem - bo ni w pięść, ni w dupę) na czele, to wiocha po całości na maxa.
- sam w lato noszę t-shirty (pogoda nie wymaga okrycia głowy), na wiosnę/jesień longsleev'a+nań t-shirt (pogoda nadal nie wymaga okrycia głowy, jeśli masz prawdziwe słuchawki ;) ), w zimę bluza z kapturem+nań t-shirt. Każda opcja w połączeniu ze skórzaną kurtką na dworze, czyli nauszne słuchawki nichuja nie mają szans nie pasować lub przeszkadzać.

W kwestii co wygląda pizdowato to w sumie to co kto lubi ;) tylko nie pierdolcie, że się nie da, bo od strony praktycznej nauszne>doki all the way ;)
Chyba, że jesteś na wykładzie i musisz się kitrać :D
« Ostatnia zmiana: 16 Sty, 2013, 17:03:56 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: