Autor Wątek: Light Case, Kejsy z Allegro, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...  (Przeczytany 20363 razy)

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Kakusa fotę dopiero po nowym, ale powiem tak - FENDMESS waży mega bo obudowa i trafo JEBITNIE solidne i ciężkie - niosełme go kilka razy za górną rączkę i dał radę, motylki SUPER, okucia PRO więc super deal i człowiek w kontakcie 1 KLASA - chciałem zamówić u niego case na pakę - odradził :), czemu bo: jak sprzęt rozstawia Ci ekipa, która bierze za godzinę szmalec to dobre rozwiązanie bo wjazd na scene 2 klapy zdejmujesz i masz wsio załatwione, ale brzmieniowo nie polecał bo paka traci gół - dlaczego zapytalem? odpowiedział proste - nie stoi na podłodze tylko wisi w powietrzu i to na gumowych 4 kółkach :), powiedział jeszcze, że najlepeij wyjebać kółka z paki i stawić na glebie - będzie miazga :) :) :) nie sprawdzałem, ale koles jest muzykiem, zarabia na tym i jak sam odradza to chyba nie ma powodu sciemniać :) - KAKUS - PLECAM 100000%
No Rafał to bardzo spoko gość jest :) jednak mi zrobił case na kółkach do paki, paczka cały czas stoi na platformie i nie słyszę żeby grała gorzej. Mam też inny kejs w którym paczka jest "opatulona" zdejmowany tylko przód i z tył mała klapka również nie zauważyłem aby grała zauważalnie gorzej. Tyle, że ja na takie szczegóły raczej nie zwracam uwagi a za bas mi robi basista. Tak czy siak Kakusa polecam, kejsy są zrobione naprawdę solidnie.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
19581 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Maj, 2011, 19:54:01
wysłana przez aralez
22 Odpowiedzi
12923 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lip, 2011, 19:48:38
wysłana przez Vertigo
11 Odpowiedzi
6245 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Wrz, 2012, 14:24:36
wysłana przez Hapas
4 Odpowiedzi
2340 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lis, 2012, 19:03:44
wysłana przez Crank
8 Odpowiedzi
3128 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Sty, 2013, 00:13:08
wysłana przez admaxo