Autor Wątek: [Vicol] - Radosne Hop Hyc  (Przeczytany 4130 razy)

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Odp: [Vicol] - Radosne Hop Hyc
« Odpowiedź #25 02 Gru, 2012, 10:21:04 »
Na samym początku życzyłem sobie grindcorowy dzwoniący we łbie garnek, coś co znacie z twórczości Last Days of Humanity czy deathowego Vital Remains. Jednak po pierwszej próbie zauważyłem, że takie sałndy nie są domeną Rafałka, więc zaproponowałem coś innego, w co realizator mógłby bardziej się wczuć. Miał być względnie normalny, solidnie brzmiący, głęboko kopiący werbel z rodzaju tych, które znamy z hejtowego Erebosa, czy ostatniej produkcji Behcia. Byłem świadom, że identycznego efektu się nie uzyska z racji chociażby innego strojenia czy aranżu ale gdy Rafałke wymądził snera, który całkiem podobnie siem miksował z gitami na wolniejszych partiach a dodatkowo na blastach, z racji innego velocity, wpadał w lekko obscurową(bardzo lubiem) mantrę, to stwierdziłę tylko ''chuj, zostaje''. Podobie mi się też, że ten werbel nie jest sterylny, podobie mi się tesz sposób w jaki zmienia barwę wraz z dynamiką. W istocie, wcześniejsza propozycja średnio mi się podobała bo za mało kopała i była za bardzo ugrzeczniona.
synkopy to guwno

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
1223 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Kwi, 2012, 19:30:54
wysłana przez Lamassu
22 Odpowiedzi
4114 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Wrz, 2012, 21:41:36
wysłana przez Matt-Carnage
21 Odpowiedzi
4080 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lip, 2013, 20:07:44
wysłana przez Vicol
81 Odpowiedzi
11203 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lis, 2013, 18:47:52
wysłana przez thesylwa