Autor Wątek: Pomocy! Planuję kupić gramofon.  (Przeczytany 4824 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Pomocy! Planuję kupić gramofon.
« 09 Lis, 2012, 14:24:51 »
Ostatnio z bratem wskrzeszaliśmy stary gramofon rodziców (Onkyo, chyba cp-1026a) i do tego kupilismy to http://allegro.pl/harman-kardon-pm655-vxi-high-voltage-bcm-i2734210154.html, trzeba jeszcze wymienic igłę (jakies +/- 200pln), pasek napędoswy (nie wiem jak to się nazywa, alemkosztuje grosze) i skołować jakies fajne głośniki. Powiedzmy że głośniki mozna pominac bo wzielismy z innego zestawu HiFi, jednak nie zmienia to faktu że żeby to brzmiało sensownie (bo do wspaniałego brzmienia troche daleko, choć sam wzmak jest zajebisty!) to w dalszym ciągu 400zł to mały budżet. Zastanów się nad tym. Jeśli chcesz się pobawić w odrestaurowywanie jakiegoś, to może mialbym dla ciebie taki gramofon ze wzmacniaczem i dedykowanymi głosnikami, jednak mam go w drugim mieszkaniu więc nawet nie napiszę Ci co to za model. Trudno mi okreslic jego stan - płyta się kręci, z głosników idzie szum, więc może jest igła do wymiany a może cos więcej. Jesli Cie to zainteresuje to dowiem sie co to za cholerstwo i ile warte (ale pewnie mniej niż te 400 zł) i sobie bedziesz nad tym siedział :)
B ( o ) ( o ) B S