Autor Wątek: Roter Bogdan Grad Model "SOLO 29"  (Przeczytany 104762 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ogólnie rozumiem o co ci chodzi, ale mimo wszystko jednak jestem chyba jakiś liberalny, albo coś. ;) No i BTW,
Zawsze uwazałem ze zeby móc krytykować trzeba coś umieć samemu.
Rozumiem, że każde opinie krytyków literackich, koneserów, znawców itp. są o kant dupy roztłuc, jeśli sami wcześniej nie napisali bestsellera? ;)

Alez nie trzeba umieć robić filmów itp zeby je krytykować, ale poziom dyskusji panowie . Z za kurtyny internetu napierdalacie sie z gościa do bólu ok ale jak wspomniałem nie zniżajcie sie do poziomu  wykpiwanych poczynań. No i na prawde ktoś kto poszedłby na takie "przedstawienie" nie po to by chwytać za słówka i wyłapywać błędy, ale powiedzieć kolesiowi w oczy jakie rzeczy odpierdala i ze jest pośmiewiskiem i ze pasaż a moll na 28 progach to moze zgrać na fchui sposobów począwszy od pierwszych pozycji a jak by mu to jeszcze zagrał to było by coś a tutaj , temat niczym w brukowcach typu fakt w okresie tzw ogórkowym czyli temat dyżurny roter i B.Grad  jako bohaterowie pozytywistyczni pracy od podstaw do napierdalania sie do bólu. Dla mnie marność nad marnościami i powyższyego tworczość i taki poziom dyskusji.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
21 Odpowiedzi
7531 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lut, 2009, 18:07:21
wysłana przez indabrain
30 Odpowiedzi
6799 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lip, 2011, 14:28:58
wysłana przez aRRRaiS
22 Odpowiedzi
4850 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Paź, 2013, 17:11:33
wysłana przez fk
6 Odpowiedzi
1233 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Kwi, 2014, 22:22:54
wysłana przez ChopZeWsi
4 Odpowiedzi
2527 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2016, 07:16:54
wysłana przez wuj Bat