Autor Wątek: Poszukiwani muzycy w Warszawie. Cel: Podbić świat.  (Przeczytany 3192 razy)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
o chyba to widziałem

generalnie to chyba po prostu nie to forum ;)
jakbyś napisał, że gwarantujesz gitary kruszące ściany, bas łamiący gałęzie i wokal ożywiający trupy to pewnie byłoby więcej chętnych.

Zgadzam się z postami wszystkich powyższych, idealnie oddali moje uczucia (no może prócz posta Pana Wróbla - nadal się waham co do jego autentyczności) chyba nic więcej wartościowego tutaj nie usłyszysz. Jeżeli ktoś się zdecyduje to pewnie napisze Ci pw, a ten tematu już raczej dla mnie zamknięty, no chyba, że ze względów czysto rozrywkowych.
Ja ze swojej strony życzę Ci sukcesu mimo, że to co opisujesz jest strasznie chaotyczne i ciężko mi było się połapać. Może kiedyś zobaczę Cię w TV i teraz pytanie czy to by było: "oh, jaka ulga, że z nim nie gram" czy "ach, a mogłem z nim grać". W każdym razie sukcesów i dziękuję, tyle ode mnie w tym temacie

A, no i dla mnie od razu spaliłeś, że nie przepisałeś tego co jest na fejsiku tylko dałeś link, ja osobiście z tego gówna korzystam tylko jak muszę albo jak oglądam muszę (znaczy jego kiwicastera <3) dlatego nie wiem co tam jest, może mnie coś omija, ale widziałem już setki takich ogłoszeń
« Ostatnia zmiana: 09 Sie, 2012, 21:26:16 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo