Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1762376 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #4075 01 Sie, 2012, 07:43:28 »


Sorry, nie mogłem się powstrzymać ;D

Mnie cieszy, chociaż nie wiem co na przyszłość będzie, że 1) jeden idiota który pracuje obok mnie poszedł na urlop. I chuj z nim :P a 2) że drugi wrócił z urlopu i okazał się zdecydowanie mniejszym idiotą niż mówili. Oby tak dalej ;D

Aha, sytuacja z przedwczoraj. Koło 17ej dzwoni do mnie Moja :love: że z kranu w kuchni się leje :o No to kazałem pozakręcać i posprawdzać ewentualnie co i jak, wyszło Jej że prawdopodobnie wąż puścił (mamy baterie z wyciąganą wylewką). No to o 23ciej wreszcie w domu, bierę klucz i rozbieram a tam... wewnętrzny przewód wyleciał z króćca i się lało bo musiało. No to gorąca woda żeby go porozciągać i wcisnąć z powrotem, jeszcze uszczelnić i po 20tu minutach wszystko gra. Moja :love: była zachwycona, to jeszcze tylko przypomniałem Jej delikatnie że ilość cyferek na pasku wypłat / koncie to nie wszystko ;) Przytaknęła :D



LIKE A BOSS
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.