Autor Wątek: Psyopus  (Przeczytany 2598 razy)

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Psyopus
« 03 Lis, 2008, 05:27:29 »
dobry kawałek dużo ciekawych motywów zaraz kupie sobie płytke i obadam dokładnie

ed: proces twórczy opiera sie na perkusji własciwie bo to ona ma najwiecej roboty na naszym przykładzie mówie bo nie wiem jak inne kapele.

Wyglada to tak ze jedna z gitar daje dzwieki a potem perkusista mysli jak to połamac tak zeby mu sie podobało, ale nie zawsze nam sie podoba wiec czasem gramy bicia nie pod perke tylko jak nam sie najbardziej widzi, 2 gita dogrywa coś a czasem robi sie tak ze wychodzi na prowadzenie, bas gra swoje. Czasami robimy tak ze gramy jakis motyw i kombinujemy z rozmieszczeniem dzwieków i uderzeń mamy przewaznie kilka opcji i potem wybieramy tą która jest bardziej popierdolona  :P wazne jest zeby perkusista mocno angazował sie i ustalał co jak ma leciec wtedy nie ma problemu z zapamientaniem przez niego bic itp inaczej na nastepnej próbie robi kawałek od nowa dlatego czasem warto sie nagrac

My narazie raczkujemy w tych klimatach, ja to bym poszedł w kierunku, jak to mowia chopoki z kapeli, amerykanskim czyli to co np przedstawia psyopus a oni wola bardziej europejskie granie czyli louise cyphre np znaczy ja tez lubie ale wole takie poperdolone motywy
« Ostatnia zmiana: 03 Lis, 2008, 06:16:54 wysłana przez Drevniak »
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "