Autor Wątek: Przedwieczny powstaje czyli cos dla tych którym nie ilość ale grubość pasuje  (Przeczytany 67645 razy)

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
A czy Ty nie odróżniasz pytania od stwierdzenia ? Jak ktoś pyta " czy nie boisz sie ze te patyczki są słabym punktem ze są łamliwe itd itd to bym odpowiedział jak człowiek.

Wiem co jest panie @commelina.
Jak Nexus wystawił moje wiosło na facebook, to pojawiły się komentarze typu; "Po chuj ten floyd?" lub "przełącznik w takim miejscu? Życzę powodzenia podczas koncertu."
Dodam tylko, że najczęściej tego typu komentarze umieszczali basiści, nie żebym miał coś do basistów, tylko że kolo który nigdy nie gra z floydem albo nie używa switcha, z racji konstrukcji instrumentu na którym gra ( równie dobrze mogli tak komentować perkusiści) wysila się na jakieś bezsensowne komentarze.
I co mam mu odpisać? Po co ci struna H w basie?

Read my lips!!! Bo Tak!!!

Wracając do topicu, to bas jest przepiękny, fajnie podobierane drewienka, i widać, że wszystko przemyślane jak "loty w kosmos." :P
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
58 Odpowiedzi
38422 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2010, 12:11:23
wysłana przez MrJ
39 Odpowiedzi
16463 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lis, 2010, 16:42:13
wysłana przez Dexterek
4 Odpowiedzi
1811 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2012, 15:05:34
wysłana przez indabrain
2 Odpowiedzi
1430 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Cze, 2012, 14:53:20
wysłana przez Orange
8 Odpowiedzi
2720 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sty, 2013, 20:27:34
wysłana przez Pneumonia2