Autor Wątek: Interfejsy Audio - USB vs firewire  (Przeczytany 12418 razy)

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Odp: Interfejsy Audio - USB vs firewire
« 21 Cze, 2012, 13:56:06 »
Ja z kolei mialem porownanie miedzy line6 ux1 a m-audio fw 410, przy czym ux1 odpalalem na kompie u siebie z vista na pokladzie, szlag mnie trafial z ustawianiem wszystkiego zeby latencja nie dokuczala, a probowalem na sterownikach od line6 i na asio4all. Doszedlem z tym do ladu ale to i tak nie bylo to co chce. Z kolei m-audio u kumpla na kupionym rok temu kompie z Win7 wszystko smigalo z niezauwazalnym opoznieniem, dodam ze akurat firewire ma na plycie glownej z chipsetem VIA, tez czytalem ze jak brac to z Texas Instruments ale najwyrazniej zdarzaja sie wyjatki. Ten chipset VIA to akurat bardzo powszechny jest, bo i karta muzyczna tez zintegrowana na plycie byla VIA. Przymierzam sie do zakupu interfejsu usb, ale ciagle mam obawy ze powtorzy sie to samo wiec caly czas zwlekam az moze zmienie system na xp albo 7ke albo kupie karte firewire i tyle.

Btw zwroccie uwage na to ze dotychczas wiekszosc interfejsow usb mialo porty usb 1.1 ktore sa kompatybilne z 2.0, przykladowo presonus dopiero teraz wypuscil audioboxa vsl ktory jest rzeczywiscie na 2.0 anie 1.1 jak poprzednik (poprawcie mnie jezeli sie myle bo moze mi umknely jakies interfejsy, nie jestem zorientowany o tyle o ile z focusrite'm czy edirolami).
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
8359 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Mar, 2009, 06:33:13
wysłana przez BartekL
interfejs audio na firewire

Zaczęty przez Qvd « 1 2 3 4 5 » Hardware

100 Odpowiedzi
60945 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lis, 2011, 18:15:25
wysłana przez Bjørn
10 Odpowiedzi
7955 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Wrz, 2010, 15:12:23
wysłana przez kaz
0 Odpowiedzi
3223 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sty, 2011, 22:13:28
wysłana przez Turgon
2 Odpowiedzi
3386 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Gru, 2011, 04:37:14
wysłana przez mondomg