Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1682448 razy)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Dobsz, specjalnie dla Monda: wkurwia mnie, że sypiam po 4 h, wydaje absurdalne pieniądze (jak na przychód = 0 zł miesięcznie zwłaszcza) na żarcie na mieście, bo właściwie zamieszkałem w BUWie, a obiad w domu jem z rana, jeśli w ogóle, o ile nie zapierdalam właśnie na poranne zajęcia, które tak, mam w sesji. Że też nie pomyślałem o tym, żeby zapracować na kolejne gitary. Taki ze mnie leń, hedonista.

I nie, to powyższe nie jest prawdą (ustęp o tym, że mnie to wkurwia, reszta się zgadza). Wkurwia mnie, że ludzie zaślepieni pryzmatem siebie/swoich wyobrażeń o reszcie świata wiedzą co kto w życiu robi a co robić powinien. Się tak widać zaharowali na tej swojej anglistyce.

Jeśli masz takie ciężkie życie, to nie patrz w stronę gitar, tylko jakoś je sobie ułóż, bo po tym o piszesz, to nawet ciężko jest Ci współczuć. Nie jestem niczym zaślepiony, bo sam studiuję na dziennych studiach, a mimo to stać mnie na oszczędzanie i dorobienie sobie do gratów, staram się jedynie sensownie doradzić/wybić z głowy durne problemy. Odzywki o zaharowaniu nie rozumiem?