Autor Wątek: NPD V-Picks  (Przeczytany 44814 razy)

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Odp: NPD V-Picks
« Odpowiedź #150 25 Kwi, 2012, 10:32:06 »
Jak sam napisales, warte to pojecie wzgledne,wiec to czy sa przereklamowane czy nie (czy ich wartosc odpowiada temu co o nich mowia) zalezy od opini danej osoby, nie jest to faktem.

Mialem na mysli to, ze skoro tak wielu uzytkownikow je sobie chwali i sa wciaz popularne
(to nie jest sezonowa nowalijka, sa na rynku juz kilka lat), to generalnie mozna je zaliczyc
do tych nieprzereklamowanyc h.
Pewnie, ze nie odpowiadaja one wszytkim ktorze sie z nimi zetkneli, ale jak to mowia:
"wyjatek potwierdza regule".


Cytuj
Sa tez drogie, wyjatkowe, recznie robione gadzety, ktore nie maja alternatywy. Wszystkie na audio-voodoo.pl :)

Hmm chyba sie zastanowie nad sprzedaza mojej unikalnej kostki:
- handmade
- vintage (lata 80 chyba)
- unikalny ksztalt, chyba zadna firma tego nie produkuje
- nieskonczona ilosc punktow do grania, ze zmiennym katem krawedzi (compound costam lololo)
- bez pedalskich wzorków szlifów, prawdziwa kostka rockmana
- odpowiednia konstrukcja zapewniajaca pewny chywt kostki (dziura) a takze umieszczenie jej na jakims mini lancuszku (jak wiadomo kazdy metal musi miec jakis lancuch)
jakies 3mm. Wiec mysle o promocyjnej cenie, tak specjalnie dla profesjonalistow z sevenstringa, powiedzmy, 250/3=80zł.
Co prawda koszt materiałów <1zł, ale jak doskonale wiecie, koszt materialu to nie wszystko, robocizna, wiadomo, know-how, mojo, specjalna technika obróbki, odpowiedni czas naświetlania materialu przez swiatlo sloneczne i tak dalej.

( Obraz usunięty.)
( Obraz usunięty.)

BTW Firestone ~= dunlop - 1zł. Slyszalem, ze w tej samej fabryce robia, ale nie chce mi sie w to wierzyc.

Zrob te kostki i zacznij je sprzedawac. Jezeli interes sie rozwinie, to bedziesz wygrany,
a jezeli nie, to bedzie znaczylo, ze teraz zwyczajnie pitolisz 3-po-3 :P
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
2170 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Maj, 2012, 08:47:15
wysłana przez Michau
7 Odpowiedzi
5918 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Wrz, 2012, 19:52:37
wysłana przez mhrok lama
65 Odpowiedzi
12901 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Kwi, 2013, 20:00:12
wysłana przez Omlet
13 Odpowiedzi
3193 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Sty, 2014, 19:01:25
wysłana przez sinquestsound
0 Odpowiedzi
1215 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Cze, 2022, 19:19:46
wysłana przez dari555