Autor Wątek: Skervesen Kallisti  (Przeczytany 19293 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Scervesen Kallisti
« 22 Kwi, 2012, 19:28:17 »
Masz literówkę w temacie ;)

Dzieki, coś mnie ostatnio wtórny analfabetyzm zżera   :-[

Historią nie chciałbym zywić forum, bo ma w sobie wątek prawny, co z pewnością jeszcze bardziej rozbudzi ciekawość. Nie mniej nie ma związku z nami w sposób bezpośredni. Dzięki tej historii i pod jej wpływem podjeliśmy sie zrobienia tego wiesła.

Dlaczego był problem z przyczepieniem gryfu, hm bo to upierdliwa robota i skladania całości z puzzli. Kazdy z elementów korpusu (top i spód ) musiały być frezowane z dwóch stron, i by zachować styk kazdego z elementów precyzja nie mogła być na poziomie mm tylko dziesiatych mm.  Bardzo podobną konstrukcję w kwestii kolejności prac ma PAS Amanity, nie mniej tutaj mam dostep do ostatnich progów a nawet dalej ;) bez zadnych ograniczeń, a chwytając Heniowe G czyli z kciukiem od góry, bez problemu dojezdzamy do 19 progu no i ten singiel. Jesli robimy to jak w prosiakach gdzie jest hambak to miejsca pod Hb jest tyle ze gryf wkleja sie "normalnie" od góry po poklejeniu korpusu. Tutaj tak się nie da.

Imie nadał klient i nie mam pojęcia co to Kallisti ;) Ponieważ tak się złożyło ze urodziło sie coś co nas urzekło, poprosiłem klienta by ją ochrzcił.

Generalnie klient podał głowne założenia jak ten akord henia by dojść jak najdalej, wyjściowy kształt stratol,  historia klienta, 2xs+ Hb co mi bardzo pasuje. Reszte mieliśmy spreparować sami no i wyszło takie cuś :)
« Ostatnia zmiana: 22 Kwi, 2012, 19:44:00 wysłana przez commelina »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
102 Odpowiedzi
54328 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2012, 17:59:45
wysłana przez commelina
219 Odpowiedzi
107865 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sty, 2014, 20:24:51
wysłana przez wuj Bat
36 Odpowiedzi
42575 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Mar, 2012, 22:09:36
wysłana przez Vicol
112 Odpowiedzi
46231 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Wrz, 2012, 12:56:47
wysłana przez Thoth
7 Odpowiedzi
6922 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Wrz, 2017, 22:01:30
wysłana przez Franq