Autor Wątek: Najbardziej szpanerska gitara jaką kiedykolwiek zrobiliśmy  (Przeczytany 18810 razy)

Offline Mroq

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Taa , tez uwazam ze jest brzydka jak, nie przymierzajac, dziura w huiu. Ale znowu sinner napisze ze nie umiem gratulowac i bedzie banem straszyl :P
nie no co ty, Kapitan EMO mnie nie lubi to nie ochrzani :D

Ale jak już wielu powiedziało to gusta są różne - wiem że ta jest dość ostantacyjna[DOŚĆ jak bmw5] i nigdy bym innej takiej nie zamówił, ale do 7/27 ten dizajn jakoś pasuje.... pompuj rower pompuj rower!!! pompuj rower dla szatana!!!

dlaczego nie lubi? Ja CIE KOCHAM i chce miec z Toba dzieci :)

popłakałem się... tylko kur*a nie wiem czy ze śmiech czy ze wzruszenia... mój psychoanalityk będzie pomagał mi to rozgryźć przez najbliższe trzy sesje :P

Cytuj
e tam , mam bmw5 i wcale ostentacyjne nie jest:) ot taki dresowóz:) to wioslo jest po prostu koślawe brzydkie i smieszne

hej hej, wiem że Ci się nie podoba, ale to nie jest Tola z Blog 27, to jakieś zalety ma.. ranisz jej uczucia.


Dobra, tydzień gram to mogę coś powiedzieć.

I powiem jedno. Zakochałem się w tym jak moje 7 strun czystego zła wygląda zanim ją zobaczyłem, ale brzmienie przebija wszystko. Robię, jak pisałem, przez H&K Tubemana i MXR Carbon Copy, przez Crate PowerBlock do 2x12 Marshalla. Miałem w łapach na tym zestawie kilkanaście albo i dwadzieścia kila gitar od Ibaneza RG760 po Gibsona LP Custom Shop czy Ibaneza K7. I, nie ma bata. Przebija wszystko. Po prostu 27" i jesion robią taką miazgę, że nie mam nawet z czym tego porównywać :D

Powiem tylko

dzięki, Przemku.

Ktokolwiek chce ograć gitarę, dać cynk jakkolwiek - przyjechać do Warszawy - zagrać. Polecam jako próbkę możliwości PASa i tą, i doublenecka.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
29 Odpowiedzi
4409 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2012, 22:31:44
wysłana przez sylkis
33 Odpowiedzi
8775 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Mar, 2014, 17:38:40
wysłana przez Drozd
22 Odpowiedzi
9197 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Cze, 2015, 21:45:16
wysłana przez .rogaty
7 Odpowiedzi
3814 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Sie, 2016, 22:30:54
wysłana przez FlyingV
7 Odpowiedzi
4232 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Mar, 2021, 13:46:39
wysłana przez MadYarpen