Autor Wątek: [Pneumonia2] SSman Jam I  (Przeczytany 5372 razy)

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Odp: [Pneumonia2] SSman Jam I
« Odpowiedź #25 21 Mar, 2012, 20:45:37 »
generalnie nigdy nic takiego nie robiłem/nie potrzebowałem/nie umiałem/dalej nie umiem :P
więc jak coś nie pasi to dajcie znać, postaram się poprawić :)
Nie chciałbym się tu za bardzo wymądrzać(Światełko Dydaktyki Muzycznej niechaj dalej niesie tu Pneumonia :P ) ale...
Popracuj nad kontrolą wysokości granych dźwięków, podciąganiem i wibratem. Cały bajer rozbija się tylko o to aby strunę dociskać do progu a nie do podstrunnicy, podciągnięcia robić dokładnie od jednego dźwięku skali do innego a wibrata robić szerokie(nawet półtonu) i równomierne ale nie koniecznie szybkie. Fakt, że czasem i o ćwierćton trza strunę podciągnąć, wibrować podciągnięty już dźwięk i robić różne takie fikimiki ale w zasadzie tyle jest potrzebne(poza słuchem :P ), żeby artykulacja była w miarę poprawna. Jest jeszcze cały problem frazowania, unikania niektórych dźwięków skali, itd. ale w i tej kwestii wystarczy kierować się uszami.
Jak wy (prawie) wszyscy zadupcacie tymi paluchami, straciłem resztki motywacji :D
To po chuj żeś flojda blokował? :P Jebnąłbyś kilka squeali i dajfbombów na krzyż jak Piter z Wejdera i chuj :P A w ogóle to nie bądź taki skromny. Przecież wszyscy wiemy, że grasz lepsze solówki niż Meszuga :P
« Ostatnia zmiana: 21 Mar, 2012, 20:47:47 wysłana przez Vicol »
synkopy to guwno

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
11 Odpowiedzi
2167 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Sie, 2009, 11:43:23
wysłana przez dom?n
9 Odpowiedzi
2786 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Wrz, 2009, 16:28:19
wysłana przez dom?n
11 Odpowiedzi
6011 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Gru, 2009, 13:58:53
wysłana przez mondomg
4 Odpowiedzi
2022 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Wrz, 2010, 15:07:51
wysłana przez Widek