Autor Wątek: eris is my homegirl sylwestrowa noc z polsatem  (Przeczytany 10187 razy)

Offline wzh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Final Sacrifice
Moze wypowiem sie z perspektywy osoby, ktora grala z Erisami koncert i miala okazje porozmawiac z chlopakami.
Gralismy jakis czas temu wspolnie (dodatkowo ze wspomnianym w temacie Drown My Day) w Warszawie. Wsrod osob zainteresowanych tym koncertem powstala turbospina o to, ze EIMH ma byc gwiazda wieczoru, oraz ze moja kapela (final sacrifice) i DMD mamy grac przed nimi. Tylko ze nam i DMD taka sytuacja zajebiscie pasowala - Erisi sciagaja mase nowej publiki na koncerty. Wiadomo, ze czesc z tych ludzi to osoby ktore przyjda na ten jeden koncert i tyle, ale innym sie spodoba, przyjda na kolejne, poznaja inne kapele...Gralismy niecaly rok temu w Grudziadzu, przyszlo ok 100 osob. W miedzyczasie zagralo tam Eris i ludzi bylo bodaj grubo ponad 300. Dwa tygodnie temu gralismy tam znowu i tym razem ludzi bylo juz dobrze ponad 200 w tym  masa nowych twarzy.
Po drugie chlopaki od samego poczatku udzialu w programie, kiedy to np. ich profil na fb w ciagu kilku dni "polubilo" dobre 30tys ludzi, promowali pozostale kapele z klimatu.
Jezeli chodzi o ich poziom muzyczny - przed programem nie zagrali zadnego koncertu z tego co wiem, tak wiec to byly ich dziewicze wystepy. Teraz w ciagu kilku miesiecy zagrali wiecej koncertow niz niejeden hejter-pierdzistolek i rozwiaja sie, jak kazda normalna koncertujaca kapela.
Z tego co mi powiedzieli, to do programu poszli ot tak, na krzywy ryj. A ze sie udalo, to juz kwestia przypadku. Sprawiaja wrazenie normalnych, szczerych typow, wiec ja tam im wierze. Fanem muzyki nie jestem, ale bardzo szanuje to co robia i co udalo im sie osiagnac tylko i wylacznie dzieki temu ze mieli jaja by pokazac paszcze w TV (no i moze troche dlatego ze szanowne jury owego programu prawdopodobnie zatrzymalo sie mentalnie na etapie wczesnego numetalu).

-edit: lol niezly pierwszy post, czesc wszystkim, czytam juz od jakiegos czasu
« Ostatnia zmiana: 30 Sty, 2012, 17:42:45 wysłana przez wzh »