Autor Wątek: Co sądzicie o rynku muzycznym w Polszczy?  (Przeczytany 21834 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Idąc tym tropem 90% współczesnego popu mającego miliardy słuchaczy nie jest znane, bo ludzie "spoza środowiska" (np ja) o nich nie słyszeli. Kurwa, daj spokój. Jeśli jakaś kapela ma miliony fanów, to jest znana. A to, że oprócz tych milionów będą miliardy, co jej nie kojarzą, no to cóż...

ED: żeby bardziej zobrazować, pomyśl o scenie amerykańskiej i tym tak zwanym R&B, hip-hop, czy jakieś inne popowe murzyńskie klimaty. No chyba mi nie powiesz, że oni nie są znani? A jednak o 99% tych "celebrytów" zarabiających grubą kasę nie słyszałem, podobnie jak i pewnie ty i inni "spoza środowiska" fanów tego typu muzy, tyle co mam świadomość, że takowi istnieją - ale oni tak samą mają świadomość, że coś takiego, jak zespoły metalowe istnieje, choć nie muszą znać żadnych konkretnych przykładów.

BTW, co do np Lao Che, to wątpię, aby miażdżąca większość dresów choćby nawet słyszała kiedykolwiek tą nazwę, o ich muzie nie wspominając.
« Ostatnia zmiana: 03 Sty, 2012, 19:44:39 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: