Autor Wątek: :(((((((((( fender wykupil Grove Tubes  (Przeczytany 4286 razy)

Offline skarhead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 377
Odp: :(((((((((( fender wykupil Grove Tubes
« 27 Sie, 2008, 21:15:19 »
troche nie kumam co w tym fakcie zlego. Jackson odzyl po przejeciu przez Fendura. GT moze zje konkurentow, bo jak EHX i JJ to ja wiem gdzie moge kupic, to GT to nie mam pojecia.

GT w MusicToolz, a jak to sie skonczy? Prawdopodobnie przeniesieniem 99% produkcji do chin. Czy jackson odzyl? Polemizowal bym, byc moze w wynikach ekonomicznych, ale jakosciowo spada na ryj. To samo Gretsh, Guild i reszta

Sinner ale mowa o produkcji lamp? Przeciez GT afair to rebrandowane rosyjskie i chińskie lampy (tak jak zresztą robi to ruby i mesa)  - produkowane same z siebie lampy to robi afaik sovtek, JJ, ta fabryka z chin co sieka golden dragony i jeszcze druga po sovteku fabryka w Rosji (elektron costam - stamtad bodajze byly stare svetlany - teraz SED =C= )

A distro fendera na PL chyba nie ma tragicznych cen z tego co wiem.

Co do jacksona to zdecydowanie odświeżyli markę - z jcfonline wynika ze jakosc customow i us select  jest bardzo ok, nie wiadomo czy nie lepsza a japończyki - no cóż , gorzej niż po serii pro (wszelkie jdx'y itp z środka/końca lat 90'tych) nie będzie.