Autor Wątek: Ibanez 7-string + neck-tru + piezo  (Przeczytany 7033 razy)

Offline jazzXcore

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Odp: Ibanez 7-string + neck-tru + piezo
« 06 Gru, 2011, 09:46:39 »
Dziękuje serdecznie za opinie...
no wlasnie nie chcialem dodawac ze najbardziej specyfikacja K7 mi odpowiada, tylko piezo brak, koprus tylko lakierowany (chociaż mam słabość do białych/srebrnych wioseł), nie wiem czy udało by mi się ją zdobyć z korpusem bez odprysków, a nie wierze w talenty żadnego lakiernika, że odtworzy mi ten kolor (macie inne zdanie to słucham, bo maruda na allegro nieco zmasakrowaną jedną sprzedaje). Szczerze, to wolałbym seryjnego RG sprofanować, tylko deska nie dostane z mahoniu. No i nie mam rozeznania na mostach, które teraz Ibz wkłada do swoich gitar (moje gówne wioslo to 570-tka z LoPro, tak ze zatrzymalem sie w czasie jesli chodzi o FR). Fuckup K7 to AANJ a nie neck-tru, chyba ze jestem w bledzie to prosze o korekte.
Koledzy bardzo ciesze się, że macie do sprzedania swoje gitary, ale prosiłem o coś z Japonii lub USA od Ibaneza, moze pisac na główce USA Custom, moze J Custom, moze RG, moze Steran Telefan Signature, byle korpus RG to coś miało, inne kształty mnie nie interesują, bo nie chciałbym odczuwać wstydu na scenie ;-) ...no chyba że ktoś ma do sprzedania białe MX-250, która tak słabo dostać odkąd jedna firma przegrała proces z Gibsonem, ale to forum 7 strun...
A Wy co byście wybrali, jakbyście mieli graty zmieniać/nie zmieniać? Nie chciałbym nic lutniczego, lutniczego Wizarda dostane? To już prędzej wszystko osobno na ebauy wole kupic i dać Panu układanke + lakierowanie korpusu ;-) Jakieś nieseryjne RG... przeciez JC co rok wypuszcza cos ciekawego, ej... to wy gracie na 7-kach ;-)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Ibanez 8 string

Zaczęty przez Greg_K « 1 2 » Gitary 7-strunowe

33 Odpowiedzi
19589 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Cze, 2012, 17:05:33
wysłana przez sify11
0 Odpowiedzi
3134 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Paź, 2010, 03:14:54
wysłana przez So99
2 Odpowiedzi
2167 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Sty, 2012, 20:53:10
wysłana przez benkai
3 Odpowiedzi
1500 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Kwi, 2012, 10:30:33
wysłana przez commelina
11 Odpowiedzi
5231 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Cze, 2013, 03:44:26
wysłana przez karaś