Autor Wątek: sixpounder voice of poland  (Przeczytany 21900 razy)

Offline Stefan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 85
Odp: sixpounder voice of poland
« Odpowiedź #25 17 Paź, 2011, 17:46:52 »
Jesteś usprawiedliwiony, mówię o rozlazłych mieszczuchach, którym szkoda max 10zł za cztery kapele w klubie 2 przecznice dalej ;).

BTW - jak idzie Filipowi, bo nie oglądałem?

W mojej mieścinie ciężko o jakiś naprawdę dobry koncert - bywał u nas Kat z Romkiem, Turbo, Frontiside (z którym notabene graliście zresztą) - szczytem marzeń był koncert metalowy z prawdziwego zdarzenia - stało się tak że był u nas Vader z Napalmem - kurwa był szał. Przyznam się bez bicia że nie jeżdżę na koncerty z prostego powodu - brak czasu.
Co do promocji ciężkiej muzy to ja jestem zdania, że udział w takim programie jak największej ilości kapel grających mocną muzę to transakcja wiązana - pojawia się jedna kapela, druga, trzecia - ludzie zaczynają poszukiwać, pomyślą sobie "Aha, nawet fajnie grają" i zaczyna się od YT, szukają wybranej kapeli, potem trafiają na inne - co mądrzejsi kupią płytę, lub zainteresowanie kapelą pozwoli na nagranie albumu. W naszym kraju niestety nie jest łatwo zaistnieć grając taką a nie inna muzę - na pewno nie trafi się na 1 miejsce w RMFce - trzeba zaczynać od dołu - koncerty, klipy, pokazanie się w TV - chocażby kurwa w Mam Talent.
@Harbinger nie bardzo rozumiem o co się przypierdalasz - odpowiedz mi ilu "wykonawców" z tego typu programów zapamiętałeś??? Taki ktoś wygrywa program i co - i śpiewa to co mu napiszą i pokażą jak zaśpiewać bo tak ma w kontrakcie. Dlatego nie chodzi mi o to żeby wygrywać, chodzi o to żeby się pokazać - tych których to zainteresuje sięgną dalej i dalej i dalej........
Jeśli chodzi o Filipa to przeszedł dalej chyba - ale nie jestem pewien bo nie oglądałem - widziałem migawkę...

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
1129 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lut, 2012, 20:00:51
wysłana przez Przychlast
0 Odpowiedzi
1149 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Sty, 2013, 23:52:13
wysłana przez Maxla40
17 Odpowiedzi
6037 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lis, 2014, 23:31:12
wysłana przez majkelk
40 Odpowiedzi
11683 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Gru, 2016, 09:16:47
wysłana przez matisq
0 Odpowiedzi
471 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Wrz, 2023, 18:07:19
wysłana przez Dale Cooper