Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1674228 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Poza wyspami na południe od GB w Iukeiu Kornwalia jest najcieplejszym regionem i zdarzają się ciepłe dni:P Oraz - przede wszystkim! Zimy są łagodne, a ja (jak na Szczecinianina przystało) nienawidzę śniegu :D
No i Bat, dałbyś zestawienie z wiki zarówno najcieplejszych, jak i najniższych temp :D
Miesiąc   Sty   Lut   Mar   Kwi   Maj   Cze   Lip   Sie   Wrz   Paź   Lis   Gru   Roczna
Średnie najwyższe temperatury [°C]   8.5   8.5   9.8   11.6   14.5   16.8   19   19.1   17.1   14.1   11.2   9.5   13,3
Średnie najniższe temperatury [°C]   3.8   3.5   4.6   5.5   8.2   10.8   13.1   13.2   11.4   9.1   6.4   4.9   7,9
Mi tam taki łagodny klimat odpowiada. W lato da się wyjść na plażę, jednak bez jakiś skwarów strasznych, a w zimę to już w ogóle lajcik. W sumie dość podobny do Szczecińskiego, tylko jeszcze cieplej i łagodniej i okolica ładniejsza.

A Australia jest w sumie u mnie na drugim miejscu gdzie mógłbym spróbować życia i jeszcze jedną alternatywą jest Toronto albo jego okolice :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: