Autor Wątek: Internet bezprzewodowy oraz stalka - jakie?  (Przeczytany 5083 razy)

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Chłopaki, mega prośba o pomoc, bo już rozkładam ręce i nie mam pojęcia co zrobić....

do końca tego miesiąca mam umowę z tp na neostradę 1mb/s. niewyobrażalnie bardzo mam już dość tak niskiej prędkości - wszystko muli jak diabli. WSZYSCY moi znajomi posiadają łącza co najmniej 6mb/s, co już raczej uważam za standard.
i nie byłoby żadnego problemu, gdyby po kontakcie z tp nie okazało się, że oni nie mogą zapewnić mi większej prędkości niż 2mb/s bo 'nie posiadamy nadajników w pańskiej okolicy i przy szybszym internecie będzie panu ciągle rwać połączenie'.
"nic to" pomyślałem. stwierdziłem, że najwyższy czas zmienić mojego operatora. i tutaj zaczęły się schody.
po przejrzeniu ofert orange, play, upc, dsl okazuje się, że na mojej ulicy najwyraźniej nawet nie da się mieć internetu innego niż neo i netia ( netia była u mnie jakiś czas temu i chwalili się, że wykupili łącza tepsy, jednak babka z neo powiedziała mi, że jeśli tp nie może zapewnić mi wyższej prędkości to netia tym bardziej nie... ).
co poradzić? czy naprawdę jestem skazany na kolejną nieopłacalną umowę na rok na 2mb/s...?
pliz Chłopaki, doradźcie coś. nie mieszkam wcale na jakimś tam mega zadupiu - moje miasto liczy około 60 tysięcy ludzi, a moja ulica wcale nie jest taka pusta.
dla miłych userów, którzy wiedzą jak internetowo sprawdzić dostępność poszczególnych operatorów podaję potrzebny adres - ul. kliczkowska 58 ( czasem jeszcze jest zapisana jako 'mleczna droga 7' - stara nazwa ), miasto Świdnica.
będę naprawdę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

pozdro