Autor Wątek: Zakup Busa dla kapeli. Opinie i Porady  (Przeczytany 5415 razy)

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Odp: Zakup Busa dla kapeli. Opinie i Porady
« 18 Sie, 2011, 23:35:51 »
To ode mnie tyle :

Vito jest drogi jak cholera, wygodny, elegancki, awaryjny i gnije gorzej niż przekwitła brzoskwinia na słońcu.

T4 jest świetny w 2.5TDI i w roczniku powyżej 97, bo jak każdy VW dostał wtedy ocynk. Są ładne okazy ponizej 97 roku i kiepskie powyżej, owszem, ale generalnie wczesne roczniki lubi zjadać rdza, ciężko też znaleźć nie zajeżdżony egzemplarz. W 1.9D / TD / TDi chodzi ładnie, ale już nie tak szybko, za to jest to prawie niezniszczalna jednostka. Trzeba jednak mu obeznanego drivera (na mnie wołali "Kierowca Bombowca" ;)) bo jak ktoś szarpie to przeguby potrafią polecieć w ciągu roku, a to duży koszt, generalnie całe zawieszenie z przodu jest dość delikatne - ale jak ktoś jeździ normalnie to jest nie do zabicia. Polecam dwoma rękami wersje 9os i jak macie dużo paczek to wersję Long. To w sumie wybór idealny - dobra cena, bezawaryjność i wygoda, ale trzeba jeździć z głową i znaleźć 'sztukę'. Pali to od ok. 6-8 pusty, ok 7-9 ON pełny, do 10 ON z przyczepką.

Transit - (stary) Buahahaha. Chcecie na te koncerty dojechać ;)? (nowy) na pewno taki tani ;)? ... Opel Vitaro i Renault master lubią się zapalać od tak sobie. Tak dla jaj, na firmy się nam 2 wypaliły.

Chrystler Vojadżer / Grand Vojadżer + przyczepa - bardzo dobry pomysł, sam się do niego przymierzam - dlaczego? Bez garów się zapakujecie z pakami, z garami bierzecie przyczepkę.

Sama przyczepka - OGROMNY PLUS to tylko ok. 50 zł / rok opłat. Miałem Busa, sprzedałem busa, mam przyczepkę, jestem szczęśliwy :) Jaką? Zajebistą! pokażę jak ją wypicuję :)

Aktualnie rozbijamy się Audi 100 C3 2.0TD + przyczepka, palimy na full wyładowani w trasie ok. 7, w porywach do 8 ON / 100km. Chcemy się przesiąść na Audi 100 C3 100+ Km lub C4 2.5TDi lub BG w 2.3 lub V6 + przyczepa. jak jest więcej ludzi to ten Chrystler jest zajebistą opcją.