Autor Wątek: Line 6 POD HD500  (Przeczytany 360964 razy)

Offline vysnafca75

  • Gaduła
  • Wiadomości: 244
Odp: Line 6 POD HD500
« Odpowiedź #375 07 Sie, 2011, 09:52:12 »
No i stało się. Jestem od wczoraj posiadaczem HD500.
Póki co jestem rozczarowany, ale u mnie to normalne. Nastawiam się zawsze na nie wiadomo co, przychodzi rozczarowanie, dopiero po czasie zaczynam doceniać zalety gratów ;).
Ale do rzeczy.
Jak dla mnie obsługa dosyć prosta i w miarę intuicyjna. Inna bajka, żeby coś konkretnego już na tym ukręcić. Przyjdzie na to czas.
W każdym razie "gałki" wzmaków na pewno pracują tutaj bardziej logicznie niż w poprzednich wersjach. Ilość opcji, pomimo mniejszej ilości symulacji oszałamiająca. Może nawet lepiej, że nie ma tu 70 symulacji, tyko kilkanaście konkretnych. Ikonki na wyświetlaczu trochę kulawe.
Szkoda, że Line 6 nie wprowadziło potencjometrów w takiej formie jak ma np. V-amp 2. Po przełączeniu presetu podświetlane jest diodowe  rzeczywiste ustawienie gałek wzmaka, a nie te "fizyczne" na obudowie. Niby nic, ale był to o wiele lepszy patent niż ten tutaj wprowadzony.
Kolejna wada: pomimo tego, że obudowa jest pancerna, to już potencjometry na takie nie wyglądają. Są za wysokie, a pręt zabezpieczający za mizerny. Jak na wersję mobilną dla mnie to spora wada. Jeśli łazi się ze sprzętem czasami po 3 razy w tygodniu na próby i nie ma się odpowiedniej torby na te ustrojstwo to robi się już niepewnie.
No i jak w tak "zaawansowanej" maszynie można było zapomnieć o pstryczku zasilania? Już te 5 zł więcej bym dopłacił do całości za ful wypas opcję z wyłącznikiem ON/OFF  :/
Wiem, że na stronie jest sporo presetów, ale może podzielicie się swoimi sprawdzonymi?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
6492 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lis, 2010, 10:34:33
wysłana przez spooky_head
18 Odpowiedzi
16896 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Kwi, 2011, 11:41:55
wysłana przez Donnie
1 Odpowiedzi
4716 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Cze, 2012, 16:13:45
wysłana przez vysnafca75
1 Odpowiedzi
2082 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Paź, 2012, 22:53:25
wysłana przez rufin
5 Odpowiedzi
3196 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Cze, 2014, 11:49:25
wysłana przez Lechu_