Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1673292 razy)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wkurwia mnie, że moja matka, zawsze ( ale to zawsze kurwa! ) wie lepiej. Np teraz, że już się na pewno nie dostałem na studia, że już kompletnie nie mam szans na nic, już mi planuje najbliższy rok na uczenie się do poprawek matury i oczywiście nie może zrozumieć, że dostaję furii na samo wspomnienie LO którego szczerze nienawidzę i już chyba nienawidzić będę do śmierci, oraz nie widzi związku z tym, że mówi mi to w progu, kiedy wróciłem po 9h z roboty.

Aha, no i oczywiście też wie dokładnie dlaczego raz się zdarzyło, że kompletnie naćpany dres przywalał się do mnie jakiś czas temu. Przecież nie dlatego, że był naćpany a ja mam długie kudły, tylko dlatego, że on ( oni wszyscy w okolicy! ) wiedzą, że mam już osiemnastkę ( chuj wi skąd, napewno wiedzą!!! ), więc przestali mnie traktować jak dziecko, i zaczęli jak dorosłego, któremu można wpierdolić. Serio pytam, widzi ktoś w tym JAKĄKOLWIEK logikę...?!

Kurwa. A dawno nic mnie tak naprawdę nie wkurwiło... -_-
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!