Autor Wątek: Line 6 POD X3 Live ------> Komputer  (Przeczytany 17127 razy)

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Odp: Line 6 POD X3 Live ------> Komputer
« 14 Lip, 2008, 18:57:29 »
chłopaki, powiedzcie mi - czego nie zrobiłem?
podpiąłem PODa XT Live do USB - ściągnąłem GuitarPorta, GearBoxa, Line 6 Monkeya i sterowniki ver. 3.3.5.5 i wszystko to zainstalowałem. kiedy podłączam PODa do USB, wykrywa mi go jako urządzenie zewnętrzne, w GuitarPorcie i GearBoxie moge normalnie bawic się presetami i innymi pierdołami.
i teraz haczyk - chcę nagrywać przez USB. no to tak jak wczesniej pisaliście - w panelu sterowania ustawiam PODa jako domyslne urządzenie odtwarzające i nagrywające.
teraz, u mnie zwykle musiałem jeszcze przed nagraniem odpalić 'regulację głośności' z paska zadan w prawym dolnym rogu i tam opcje->właściwości->zaznaczyć 'nagrywanie' i zwykle ukazywało mi się kilka suwaków głośności - od wejścia liniowego, mikrofonowego itd.. przy PODzie jako karcie zewnętrznej mam tylko jeden suwak podpisany 'głośność' - jest na maxa.
no to myślę sobie - może przy PODzie jest tylko jeden suwak, no to nagrywam.
odpalam np. takiego Cubase'a, ale nie ma żadnego sygnału z gitary. kiedy próbuję nagrać, również jest cisza.
do PODa ( do output ) oczywiście podłączyłem głośniki czyli wygląda to tak - gitara->input POD, POD output->głośnik, USB output w PODzie->USB input w kompie.
czegóż jeszcze nie zrobiłem?
proszę, pomóżcie, bo siedzę tu już od rana i nie mogę nic wymyślić :/

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
13 Odpowiedzi
9943 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lip, 2011, 16:29:54
wysłana przez Dexterek
20 Odpowiedzi
16578 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lis, 2010, 19:14:40
wysłana przez mlodysatan
5 Odpowiedzi
5999 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lip, 2011, 22:58:37
wysłana przez 13
4 Odpowiedzi
4278 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Maj, 2012, 11:04:45
wysłana przez mlodysatan
1 Odpowiedzi
4697 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Cze, 2012, 16:13:45
wysłana przez vysnafca75