Autor Wątek: Aktualny G.A.S.  (Przeczytany 2523817 razy)

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 457
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Brudne Brzmienie
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #5400 30 Cze, 2011, 13:59:46 »
( Obraz usunięty.)

Idealna do podrasowania, tylko jestem ciekaw jaki gryf będzie porównując do Setiusa...
Daj sobie siana z Ibanezami serii S, miałem i nie polecam - gryf przeciętny, siodełko masakra ;/ , cienki obustronnie profilowany korpus, który fatalnie się spisuje przy graniu na stojaka i do tego z-tremolo, które IMO nie należy do najlepszych mostków a waży swoje. IMO RG biją S'ki na łeb na szyję ;)

A nie zgodzę się z tym. Mam swoją eskę którą po podrasowaniu mogę postawić obok MM JP (tak, tak, testowałem, grałem na niejednym gigu na obu) i się całkiem dobrze broni (nie tylko ja to mogę powiedzieć). Jak dla mnie to, że jest cienki obustronnie jest naprawdę zajebistym ficzerem, nie jest ciężka a zajebiście wygodna. A co do ZR trem - IMO - są to jedne z lepszych mostków, tylko trzeba umieć się z nimi obchodzić (czyt. dobrze ustawić). Jedyne na co mógłbym się denerwować to trudność w blokowaniu tego mostka - ja załatwiłem to sobie sprytnie klocuszkiem drewna (który docinałem z milion pińćset razy..) i całkiem ładnie chodzi. :)

Tylko - trzeba trafić na dobry model, ja swoją eskę mam stosunkowo młodą (06'), u mnie jest już ponad trzy lata i jest fenomen; znajomy ma ten sam model i to jest totalnie inna gitara, zero życia, zerowe gadanie z dechy.
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Profile na Tonexa, Kempera i inne -> https://brudnebrzmienie.pl/