Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1678206 razy)

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
a mnie i kumpla jebło dzisiaj prundem na próbie, ma chyba wzmaka coś nieteges, normalnie widziałem niebieskie światło wokół mnie, pokazywaliśmy sobie motywy i dotknąłem jego struny i nas oswieciło, faza jak chuj, potem nawiazała sie rozmowa, bo jego wcześniej jebło ale bardziej okrutnie, że to wina braku uziemienia w gniazdkach :D no to wzieliśmy z drugim gitarnikiem dotknęliśmy :D się strunami i nic. Po chwili wpadliśmy na pomysł żeby zrobić tak teraz z gitarą kumpla którego wczesniej jebło razem ze mną. No to tak zrobiliśmy kumpel chciał zażartować że go kopneło i sie przestraszył bo zgasło światło, korek zadziałał :) no ale wkurwiło mnie to bo 2 efekty mi nie działają teraz, się spaliły zoomII do basu i flanger ariona :( mam nadzieje że kumpel to zrobi chyba że ktoś z was sie bawi i mi pomoże

uważajcie fendery kopią giby nie :P zawsze wolałem gibole teraz wiem dlaczego ;)

ale dzisiaj podłączyłem sobie przez to tech21 sansamp bd programowany i mnie jebło znowu ;) , w 15 sekund ustawiłem swoje ukochane brzmienie którego szukałem

fajnie tak się wygadać, dzięki chłopaki kocham was:*
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "