Autor Wątek: Pierwszy raz - home rec ;)  (Przeczytany 5747 razy)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Pierwszy raz - home rec ;)
« 02 Mar, 2011, 20:05:17 »
Brzmieniowo gitara solowa, niestety, jest straszna.
Muzycznie... Brzmi jakbyś bardzo chciał grać Obscure Sphinx, ale nie do końca wiedział jak, jednak jako ogół ratuje Cię, że to pierwsze nagranie, one chyba nigdy nie są dobre.

Próbuj dalej :)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
6101 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lip, 2011, 00:32:09
wysłana przez piotreksu
3 Odpowiedzi
3889 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lip, 2011, 18:22:46
wysłana przez g-zs
34 Odpowiedzi
24601 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lip, 2014, 11:01:14
wysłana przez Dale Cooper
2 Odpowiedzi
2846 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Kwi, 2012, 22:13:31
wysłana przez mhrok lama
2 Odpowiedzi
7101 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Gru, 2012, 17:40:54
wysłana przez Bjørn