Autor Wątek: Co z tym spiskiem? Najbardziej trendy teorie konspiracyjne.  (Przeczytany 92219 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Kiedyś już o tym wspominałem, ale jako, że wciąż docierają do mnie informacje z tzw. przestrzeni międzyludzkiej -

coraz bardziej prawdopodobne (już koło 98%) wydaje mie się, że wszystkie kobiety korzystają z tajnego podręcznika, w pdfie, który leży na jakimś tajnym, szyfrowanym ftpie. Stawiam na zestaw krótkich kursów, których ukończenie jest prawdziwym wymogiem ukończenia 18 lat. Nie zdajesz - kiblujesz. Na logikę powinny chcieć mieć zawsze 17 lat, ale już od gimnazjum muszą mieć jak najszybciej 18. Kobieca logika to nieeee jest to samo, co tzw. logika standardowa.
Wspomniane owe kursa zawierają tzw. tutoriale, m.in. "wywoływanie poczucia winy u faceta, który nic złego nie zrobił". Na levelu podstawowym to około 2 minut, na profi 11 sekund. Znajdziemy tam również instruktażowe fotostories, z sugerowanymi odpowiednimi gestami i mimiką.

Źródło koncepcji:
- jak inaczej byłoby możliwe, żeby już około 10 moich znajomych - rozrzuconych po całym kraju - musiało jako adres przesyłki zakupionego wymarzonego sprzętu podawać dane innego kolegi, brata, ew. własnej* matki.
*tu nie można się pomylić!!!

- jak inaczej kobieta o innym pochodzeniu, wykształceniu, wieku, wzroście, imieniu, rozmiarze buta i biustu, guście, statusie zawodowym i rodzinnym mogłaby mieć do faceta pretensje dokładnie tymi samymi słowami, jak jej koleżanka setki kilometrów dalej, której nawet nie widziała na oczy? ;)

Jeśli czytają nas jakieś panie - to liczę na Wasze poczucie humoru, gdyż (oczywiście!) żartowałem. :D
« Ostatnia zmiana: 07 Sty, 2011, 13:10:36 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!