Autor Wątek: Szymonek jest moim włatcom!  (Przeczytany 159736 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Szymonek jest moim włatcom!
« Odpowiedź #175 03 Sty, 2011, 09:32:51 »
Sinnerex - miś Bernard - od razu z 10 odcinków poleciało ;D

Bob Budowniczy ("Bob Budowińci" aka "Budowlanieć" ;)) - 1.800.000.000 razy dziennie muszę puszczać tę czołówkie...

Nie zgadniecie, co jeszcze ostatnio Szymo każe sobie puszczać... "Tatooo, puść jak Mikołaj robił łleeee!"



:D


I tekst-max:

Pytam:
- Szymo! Ile masz w bicu? ;D
Patrzy na mnie:
- Więcej!

:D


EDELWEISS 3.01.2011.

Będzie trochę strasznie i trochę śmiesznie - coś, jak dymanie rekina.

Otósh:

przedwczoraj znów miałem okazję zawalczyć o życie Szymonia. Sprawa głupia jak 150, ale mogło skończyć się tra-gicz-nie... Kurde, aż mie znów zimno się robi. Szymonio dostał (jako fan) torbę żelków, ale były one w kształcie ciastowych babeczek, a.k.a. koreczki. Żona w toalecie, ja akurat przechodziłem koło Młodzieńca, a ten zaczął się tym żelkiem dusić! Oczki wyszły mu na wierzch z przerażenia, zsiniał, łzy, zaczynają się odruchy wymiotne. Szybko wziąłem małego głową do dołu i nacisnąłem brzuszek i ten zasrany żelek wyskoczył - jak na filmach. Młody raz go tylko ugryzł i chciał połknąć. Raz - że w życiu mu takich więcej nie kupię, dwa - szczęściem akurat przechodziłem. Normalnie nie mogę o tym jeszcze na spokojnie myśleć.


I coś na wesoło (...):

Do siostry Szymonia przyszła koleżanka i siedzą sobie w jej pokoju. Szymonio bardzo lubi tę koleżankie, przybiega więc do mnie i woła:
- Tatooooo, zmień mi peluśke, nie pójde do dziewcinów z kupom!

:D

Drugie:
Puściłem z kompa, dosyć głośno, jakąś metaliczną muzę. Szymonio przylatuje:
- Tatoooo, Simom walnął komputej!
- Dlaczego, synku?
- Bo ćjoś na mie ksicziało!

:D :D
« Ostatnia zmiana: 03 Sty, 2011, 09:34:22 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!