Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1409824 razy)

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #400 24 Gru, 2010, 14:58:32 »
Turgon - no nie pisz że pisałeś to serio... Ile kasy się rozeszło wtedy cichcem pod konfesjonałem czy na innej zakrystii, to jeden <prezes / ksiądz / ojciec dyrektor / i tak dalej > raczy wiedzieć.

Ja się właśnie zapisałem do OFE, bo mnie ZUS zaczął poganiać. I ani oni, ani tenże ZUS nie dostaną ode mnie ani 10gr więcej niż będzie to konieczne i wymagane przepisami. Fuck the system :P

Aha, bullshit pt. "rodźmy dzieci żeby zarobić na swoje (czy w końcu nie swoje?) emerytury" też uważam za bullshit.
Napisałem, to serio. I na marginesie wyłącz onet i zacznij czytać coś sensownego np. wiadomości bbc, bo jak słyszę takie bzdury to krew mnie zalewa. Zaraz może mi jeszcze powiesz, stosunki z rosją są arcyważne, bo polska duży eksportuje do tego kraju? Pieprzenie dla ledwo 4ech% eksportu? Bez jaj - 6% krajowego eksportu idzie na Czechy... Z resztą mam dość już tłumaczenia. Zwątpiłem już dawno w wybory polaków...
Nie jest to bzdura - jeśli nie będzie komu robić na twoją zajebaną emeryturę, to nie zobaczysz z niej grosza, bo prawda jest taka, że twoje składki zus idą na aktualne emerytury. Bullshitem jest mit odkładania na emeryturę. Z resztą nie rozumiem ludzi, którzy liczą, że na emeryturze będą cośtam srakotam robić. Np. mój dziadek jest emerytem od dobrych paru lat i jest ciągle aktywnym zawodowo tokarzem - czemu? Bo inaczej zanudziłby się na śmierć na tej emeryturze - z resztą to zawsze jakiś dodatkowy zarobek ;)

:o



Niedobrze mi od samego oglądania, a koleś sobie łazi prawie spacerkiem...
Fajne :D Ja bym z wielką chęcią się przeszedł :D
« Ostatnia zmiana: 24 Gru, 2010, 15:10:21 wysłana przez Turgon »
Ssiecie.